Xiaomi Pad 5 6 + 256 E zezë

$349,00

Kategori: tag:

XIAOMI TABLET PAD 5 11′ 6GB 256GB E ZI
Kapaciteti i ruajtjes së kujtesës: 256.0
Madhësia e ekranit: 11.0 inç
Sistemi operativ Android
Kapaciteti i memories RAM (GB): 6.0 GB

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Xiaomi Pad 5 6+256 Black”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Xiaomi Pad 5 6 + 256 E zezë
Xiaomi Pad 5 6 + 256 E zezë

$349,00

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta