Kontrollues pa tela JJAMSWALLL për Playstation 4, kontrollues për PS 4/Pro/Slim, kontrollues pa tela, kontrollues i levës së lojës me Bluetooth me dridhje të dyfishtë/turbo/portë audio/ekran LED

$35,49

★【Përputhshmëri e shkëlqyeshme】- E përputhshme për PlayStation 4, PC dhe Android dhe mbështet lojëra të njohura si Fortnite, Rules of Survival, Super Mario ose ndonjë lojë që dëshironi në PC. Gjithashtu e përputhshme me Windows - Win 7/8/8.1/10, etj. ..(Shënim: Duhet të aktivizoni pajisjen me kabllon USB në paketim për lidhjen e parë.)
★【Përvoja më realiste e lojërave】- Kontrolluesi me valë për PlayStation 4 ka të gjitha cilësimet që ju nevojiten, për shembull, Sensori i dyfishtë i dridhjeve me 6 boshte. Përveç këtyre, kontrolluesi ynë ka gjithashtu një port audio, ai krijon një përvojë më realiste të lojës për ju.
★【Mënyrë e re për të luajtur】- Paneli me prekje i ofron lojtarit mënyra krejtësisht të reja për të luajtur dhe ndërvepruar me lojërat. Kontrolluesi i PlayStation 4 ka një buton unik - TURBO, i cili ju lejon të gjuani vazhdimisht pa shtypur një buton shumë herë.
★【Dizajni i avancuar】- Ndjenja, forma dhe ndjeshmëria e shkopinjve analogë të kontrolluesit dhe butonave të këmbëzës janë përmirësuar për t'u dhënë lojtarëve kontroll të plotë në të gjitha lojërat. Paraqitja e butonit të kontrolluesit është optimizuar me dizajn të shkëlqyer të dyfishtë analog të tastierës së lojës.
★【Karikoni me efikasitet dhe dizajn ergonomik】- Bateri litiumi e integruar me kapacitet të lartë, me një kabllo USB të dobishme, që karikohet gjatë lojës. Ka një dizajn asimetrik. Dorezat janë bërë nga materiale jo rrëshqitëse dhe rezistente ndaj djersës, duke ju dhënë një shtrëngim të fortë dhe të sigurt.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Kontrollues pa tela JJAMSWALLL për Playstation 4, Kontrollues për PS 4/Pro/Slim, Kontrollues pa tela, Kontrollues i tastierës së lojërave Bluetooth me dridhje të dyfishtë/turbo/portë audio/ekran LED”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Kontrollues pa tela JJAMSWALLL për Playstation 4, kontrollues për PS 4/Pro/Slim, kontrollues pa tela, kontrollues i levës së lojës me Bluetooth me dridhje të dyfishtë/turbo/portë audio/ekran LED
Kontrollues pa tela JJAMSWALLL për Playstation 4, kontrollues për PS 4/Pro/Slim, kontrollues pa tela, kontrollues i levës së lojës me Bluetooth me dridhje të dyfishtë/turbo/portë audio/ekran LED

$35,49

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta