ebestStar – Kasë e përputhshme me mbulesën lëkure Huawei MatePad 5G PU, rrotulluese 360 ​​gradë, funksionin e mbajtësit të këmbës, mbrojtës i ekranit me qelq të zier + [Tab: 245.2 x 155 x 7.5 mm, 10.4»]

$8,98

Kategori: tag:

PRODUKTI DHE DIZAJNI: Këllëf rrokullisje prej lëkure PU e lehtë dhe rezistente me cilësi të shkëlqyer. Veshje diskrete dhe elegante, efekt klasik retro.
FUNKSIONI: Rrotullim 360°, mbështetje fleksibël për formate dhe pozicione të ndryshme leximi (portret, peizazh…).
ERGONOMIKA : Perfekte çdo ditë, kutia jonë është e lehtë për t'u përdorur, prerja e saj përshtatet me veçoritë e pajisjes (butonat, lidhësit, kamera...). Hapja rrethore e harkut në anën e pasme e mban tabletin në dorën tuaj dhe ju lejon ta rrotulloni atë.
Xhami i zbutur: Film mbrojtës i ekranit transparent, i hollë dhe rezistent (0.25-0.3 mm / standard 9H) kundër thyerjes, gërvishtjeve dhe reflektimeve, thith ndikimin në vend të ekranit origjinal në rast rënieje. Përmban një komplet aksesor për një instalim pa flluska.
VETËM TË PËRBATITSHËM me: Huawei MatePad 5G [Përmasat e sakta të pajisjes suaj: 245.2 x 155 x 7.5 mm, ekran 10.4″] – I PAPATIPITUESHËM ME ÇDO PAJISJE TJETËR.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “ebestStar – Kasë e përputhshme me mbulesën lëkure Huawei MatePad 5G PU, me rrotullim 360 gradë, funksionin e mbajtësit, mbrojtësin e ekranit me xham të zier + [Tab: 245.2 x 155 x 7.5 mm, 10.4»]”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

ebestStar – Kasë e përputhshme me mbulesën lëkure Huawei MatePad 5G PU, rrotulluese 360 ​​gradë, funksionin e mbajtësit të këmbës, mbrojtës i ekranit me qelq të zier + [Tab: 245.2 x 155 x 7.5 mm, 10.4»]
ebestStar – Kasë e përputhshme me mbulesën lëkure Huawei MatePad 5G PU, rrotulluese 360 ​​gradë, funksionin e mbajtësit të këmbës, mbrojtës i ekranit me qelq të zier + [Tab: 245.2 x 155 x 7.5 mm, 10.4»]

$8,98

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta