Këllëf FC Kobo Libra H2O e palosshme me mbajtëse - Këllëf Kobo Libra H2O - Ari rozë - Këllëf e hollë e lehtë Kobo Libra H2O me kyçje/zhbllokim automatik, dizajn Origami

Kutia Kobo Libra H2O – Projektuar për Kobo Libra H2O, numri i modelit: VETËM N873. Ky rast NUK përshtatet me asnjë rast tjetër Kobo eReader.
Kobo Libra H2O 2019 Këllëf me dizenjo rrokullisje me mbështetëse - dizajn në stilin origami, palosni kapakun e përparmë për të krijuar një mbajtëse, perfekte për lexim pa duar
Këllëf i hollë dhe i lehtë Kobo Libra H2O – Peshon vetëm 130 g, me një sipërfaqe të fortë polikarbonate që mbron Kobo Libra H20 tuaj nga goditjet dhe rëniet
Funksioni inteligjent i kyçjes/zhbllokimit automatik – Mbyllja e kapakut të përparmë të kutisë Kobo Libra H2O e vendos lexuesin në modalitetin e gatishmërisë, duke zgjatur jetën e baterisë
Mbulesa e përparme magnetike – Magnetet në pjesën e përparme të kutisë Kobo Libra H2O kur përdoren në dorë ose në mbajtëse

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Këllëf FC për mbajtësen e palosshme Kobo Libra H2O – Këllëf Kobo Libra H2O – Artë rozë – Kasë e hollë e lehtë Kobo Libra H2O me kyçje/zhbllokim automatik, dizajn Origami”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Këllëf FC Kobo Libra H2O e palosshme me mbajtëse - Këllëf Kobo Libra H2O - Ari rozë - Këllëf e hollë e lehtë Kobo Libra H2O me kyçje/zhbllokim automatik, dizajn Origami
Këllëf FC Kobo Libra H2O e palosshme me mbajtëse - Këllëf Kobo Libra H2O - Ari rozë - Këllëf e hollë e lehtë Kobo Libra H2O me kyçje/zhbllokim automatik, dizajn Origami

$12,85

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta