Këllëf kwmobile e pajtueshme me Amazon Kindle Paperwhite (11. Gen – 2021) – për e-Reader E bërë nga lëkura sintetike – këllëf në të zezë

MATERIALET: Mbulesa e palosshme është prej lëkure të imët sintetike, e cila siguron mbrojtje shtesë kundër papastërtisë, goditjeve dhe gërvishtjeve.
KAPAKU SMART: Mbulesa ka funksionin Auto Sleep (vetëm për pajisjet e përputhshme) që do t'ju ndihmojë të kurseni baterinë, domethënë kur të hapni kapakun do të aktivizohet dhe kur ta mbyllni do të fiket.
PATAKTUESHMËRIA: E pajtueshme me Amazon Kindle Paperwhite (Gjenerata e 11-të, Publikimi 2021), Botimi i Nënshkrimit të Kindle Paperwhite (Gjenerata e 11-të, Publikimi 2021) dhe Kindle Paperwhite Kids.
KOPERTINA DHE MBYLLJA MAGNETIKE: Falë mbylljes magnetike ju mund ta mbyllni dhe hapni e-librin tuaj pa asnjë problem. Ekrani i lexuesit tuaj elektronik do të mbetet i mbrojtur.
I FORTE DHE I QËNDRUESHËM: Mbulesa mbrojtëse është e qëndrueshme dhe rezistente, duke e bërë atë ideale për përdorim të përditshëm. Të gjithë butonat dhe lidhjet do të jenë të lehta për t'u përdorur.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Këllëfi i kwmobile në përputhje me Amazon Kindle Paperwhite (11. Gen – 2021) – për e-Reader prej lëkure sintetike – këllëf në të zezë”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Këllëf kwmobile e pajtueshme me Amazon Kindle Paperwhite (11. Gen – 2021) – për e-Reader E bërë nga lëkura sintetike – këllëf në të zezë
Këllëf kwmobile e pajtueshme me Amazon Kindle Paperwhite (11. Gen – 2021) – për e-Reader E bërë nga lëkura sintetike – këllëf në të zezë

$27,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta