Mbulesa e kwmobile e përputhshme me Kobo Libra 2 - Mbulesa e lexuesit elektronik prej lëkure artificiale - gri

MBYLLJA MAGNETIKE: Magnetët do t'i japin ebook-ut tuaj një mbyllje të sigurt, duke e mbajtur të mbrojtur.
PAMJE KADIVITE: Lëkura sintetike nubuck është e butë dhe e këndshme në prekje, por e qëndrueshme dhe mbrojtëse.
Pajtueshmëria: E përputhshme me Kobo Libra 2.
ANTI-SHOK: Kutia mbrojtëse e llojit të librit thith goditjet dhe mbron e-lexuesin nga gërvishtjet.
NJË PREKJE PERSONALE: Jepini librit tuaj elektronik një dizajn të personalizuar me këtë dizajn të diellit në rritje.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Kapakë për kwmobile e përputhshme me Kobo Libra 2 – Kasë e lexuesve elektronik prej lëkure artificiale – gri”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Mbulesa e kwmobile e përputhshme me Kobo Libra 2 - Mbulesa e lexuesit elektronik prej lëkure artificiale - gri
Mbulesa e kwmobile e përputhshme me Kobo Libra 2 - Mbulesa e lexuesit elektronik prej lëkure artificiale - gri

$16,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta