Kopertina e kwmobile e përputhshme me Kobo Nia - Mbulesa e librit elektronik me flap - Postmodernist

PATAKTUESHMËRIA: E përputhshme me Kobo Nia.
KAPAKU SMART: Mbulesa ka funksionin Auto Sleep (vetëm për pajisjet e përputhshme) që do t'ju ndihmojë të kurseni baterinë, domethënë kur të hapni kapakun do të aktivizohet dhe kur ta mbyllni do të fiket.
KAPAKU MAGNETIK: Ky mbrojtës me kapak dhe mbyllje magnetike ju lejon të mbyllni me lehtësi e-librin tuaj. Ekrani i lexuesit tuaj elektronik do të mbetet i mbrojtur kur nuk e përdorni.
LËKURË SINTETIKE: Kutia e librit përmban një dizajn të fortë plastik brenda. Nga ana e jashtme është prej lëkure sintetike në mënyrë që të keni mbrojtje shtesë kundër goditjeve dhe të jeni të butë në prekje.
PAMJE MË MIRË: Mbështetja lejon që pajisja juaj të mbështetet për një pamje më të mirë të skedarëve tuaj të medias. Përveç kësaj, falë kësaj mbështetjeje, celulari nuk do të rrëshqasë.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Kapakë për kwmobile e përputhshme me Kobo Nia – Kasë ebook me flap – postmoderniste”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Kopertina e kwmobile e përputhshme me Kobo Nia - Mbulesa e librit elektronik me flap - Postmodernist
Kopertina e kwmobile e përputhshme me Kobo Nia - Mbulesa e librit elektronik me flap - Postmodernist

$15,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta