Mbulesa e kwmobile e përputhshme me Kobo Libra H2O - Kapak i librit elektronik Origami Magnetic - Magnolias rozë e butë/e bardhë/rozë e zbehtë

MBËSHTETJE ORIGAMI: Mbulesa mbrojtëse prej lëkure artificiale rozë e butë / e bardhë / rozë e zbehtë për e-Book është bërë me zgjuarsi. Kthesa të ndryshme ju lejojnë të vendosni e-lexuesin tuaj në kënde të ndryshme.
KAPAKU SMART: Mbulesa ka funksionin Auto Sleep (vetëm për pajisjet e përputhshme) që do t'ju ndihmojë të kurseni baterinë, domethënë kur të hapni kapakun do të aktivizohet dhe kur ta mbyllni do të fiket.
PATAKTUESHMËRIA: E përputhshme me Kobo Libra H2O.
I FORTË DHE I QËNDRUESHËM: Mbulesa e palosshme është e fortë dhe e qëndrueshme, duke e bërë atë ideal për përdorim të përditshëm. Të gjithë butonat dhe lidhjet do të mbeten të lehta për t'u përdorur.
MBYLLJA MAGNETIKE: Falë mbylljes me magnet, kapaku i llojit të librit mund të mbyllet dhe hapet në mënyrë të sigurt.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Kasë për kwmobile e përputhshme me Kobo Libra H2O – Mëngë magnetike të librit elektronik Origami – Magnolias Soft Pink/White/Pale Pink”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Mbulesa e kwmobile e përputhshme me Kobo Libra H2O - Kapak i librit elektronik Origami Magnetic - Magnolias rozë e butë/e bardhë/rozë e zbehtë
Mbulesa e kwmobile e përputhshme me Kobo Libra H2O - Kapak i librit elektronik Origami Magnetic - Magnolias rozë e butë/e bardhë/rozë e zbehtë

$13,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta