Këllëf kwmobile e përputhshme me Kobo Sage - Këllëf rrokullisje me rrip dore dhe mbajtëse - lëkure sintetike

PATAKTUESHMËRIA: E përputhshme me Kobo Sage.
MBROJTJE E PLOTË: Kjo mbulesë mbrojtëse me mbulesë dhe mbyllje magnetike është prej lëkure sintetike nubuck dhe mbron librin tuaj elektronik nga rënia dhe goditjet e mundshme.
KOPERTINA SHUMËFUNKSIONALE: Lexoni rehat! Me mbrojtësin mund të mbështetni e-lexuesin tuaj në tavolinë, me funksionin e tij mbështetës, ose ta mbani fort në dorë me brezin e tij elastik.
KAPAKU SMART: Mbulesa ka funksionin Auto Sleep (vetëm për pajisjet e përputhshme) që do t'ju ndihmojë të kurseni baterinë, domethënë kur të hapni kapakun do të aktivizohet dhe kur ta mbyllni do të fiket.
ME KARTELË: Përfshin edhe hapësirë ​​për karta! Kështu, ju mund t'i keni gjithmonë në dorë së bashku me librin tuaj elektronik.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Kallëpa kwmobile e përputhshme me Kobo Sage – Këllëf rrokullisje me rrip dore dhe mbajtëse – lëkure sintetike”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Këllëf kwmobile e përputhshme me Kobo Sage - Këllëf rrokullisje me rrip dore dhe mbajtëse - lëkure sintetike
Këllëf kwmobile e përputhshme me Kobo Sage - Këllëf rrokullisje me rrip dore dhe mbajtëse - lëkure sintetike

$16,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta