Këllëf TingYR për këllëf Samsung Galaxy A32 5G, Këllëf pasqyre këllëf pasqyre inteligjente, mbështetëse e palosshme, këllëf për Samsung Galaxy A32 5G. (Gold rozë)

Dizajni i kasës, pasqyrës dhe pamjes së pastër Samsung Galaxy A32 5G, duket shumë elegant dhe avangard, duke siguruar mbrojtje 360° për Samsung Galaxy A32 5G tuaj.
Më i lartë se dizajni i mbrojtjes 0.3 mm i kamerës, ai mund të parandalojë efektivisht kamerën nga konsumimi/gërvishtja dhe përplasja. Lëkurë PU e fortë e përparme + PC e pasme, mbrojtje e plotë e telefonit inteligjent, duke ju dhënë gjithashtu një ndjesi komode të duarve.
Në ekranin e pasqyrës së pastër dhe inteligjente, mund të shihni datën, orën dhe ID-në e telefonuesit përmes dritares së shikimit. Nuk është e nevojshme të hapni kapakun. Dhe mund ta përdorni kudo për të grimuar.
Me një profil ultra të hollë, kutia është shumë e lehtë dhe i përshtatet në mënyrë të përkryer telefonit tuaj. Qasje e lehtë në të gjitha portat, kontrollet dhe butonat pa hequr kasë.
Kënaqësia juaj është ajo ku ne fokusohemi. Nëse nuk jeni të kënaqur me helmetën, ju lutemi na kontaktoni. Ne do t'ju ofrojmë një zëvendësim ose rimbursim.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Këllëf TingYR për këllëf Samsung Galaxy A32 5G, Këllëf pasqyreje me rrokullisje inteligjente, mbështetëse e palosshme, këllëf për Samsung Galaxy A32 5G. (Gold rozë)”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Këllëf TingYR për këllëf Samsung Galaxy A32 5G, Këllëf pasqyre këllëf pasqyre inteligjente, mbështetëse e palosshme, këllëf për Samsung Galaxy A32 5G. (Gold rozë)
Këllëf TingYR për këllëf Samsung Galaxy A32 5G, Këllëf pasqyre këllëf pasqyre inteligjente, mbështetëse e palosshme, këllëf për Samsung Galaxy A32 5G. (Gold rozë)

$9,58

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta