Kamera dixhitale kompakte, Kamera kompakte 2.7K UHD, Kamera video 44 MP Vlogging, Kamera fotografike me ekran 2,8 inç dhe zmadhim 16x dhe 2 bateri, Kamera dixhitale për fëmijë/të rritur/të moshuar (e zezë)

❤【Ultra HD 2.7K & 44MP】Me rezolucion imazhi Ultra HD 2,7K dhe rezolucion video 44MP, kjo aparat fotografik dixhital përmban lentet më të fundit të përmirësuara nga gjysma e dytë e 2021, imazhe dhe vlog me cilësi të lartë për ju dhe familjen dhe miqtë tuaj të regjistruar momente emocionuese dhe të paharrueshme.
❤ 【Regjistro video dhe kamerë në internet】 Kamera ka një mikrofon të integruar për të regjistruar video të qarta. Mini kamera dixhitale mund të përdoret gjithashtu si një kamera në internet për të ndarë fotot dhe videot tuaja në mediat sociale si Facebook dhe YouTube. Thjesht fikni kamerën, lidheni me kompjuterin tuaj dhe shtypni butonin e ndezjes dhe butonin e modalitetit në të njëjtën kohë... Suksese!
❤ 【Zmadhim dixhital 16X & Ekran LCD 2.8″ IPS】Kjo aparat fotografik dixhital kompakt mbështet zmadhimin dixhital 16X. Mund t'i zmadhoni dhe zvogëloni imazhet me butonin W/T. Kjo është e mirë për kapjen e detajeve, si dhe përbërjen më të mirë gjatë shkrepjes. Përveç kësaj, ekrani TFT LCD 2,8 inç i kamerës do të plotësojë nevojat tuaja të përditshme për shkrepje dhe do të përmirësojë jetëgjatësinë e dokumenteve.
❤ 【Madhësi e vogël, argëtim i madh, shumëfunksional】Me peshë vetëm 170 gram, më pak se madhësia e një dore, kjo kamerë kompakte është më e vogël se një smartphone. Është e lehtë për t'u mbajtur dhe e lehtë për t'u trajtuar. Ai mbështet anti-dridhjet, zbulimin e fytyrës, kapjen e buzëqeshjes, bukurinë inteligjente, filtra të shumtë, funksionet e shpërthimit dhe kohëmatësit, rregullimet e balancës së të bardhës dhe ekspozimit, modalitetin e peizazhit, modalitetin sportiv, modalitetin e natës dhe më shumë në foto. Duke pritur që ju ta zbuloni atë.
❤ 【Dhuratat më të mira, mbështetja profesionale】 Ditëlindjet, Krishtlindjet, Dita e Babait, Dita e Nënës, Falënderimet dhe më shumë. Të gjitha të përshtatshme për t'ua dhuruar këtë aparat fotografik dixhital portativ njerëzve të dashur dhe miqve tuaj të ngushtë. Njerëzit e çdo moshe do ta pëlqejnë këtë aparat fotografik të mrekullueshëm. Kamerat tona kanë 1 muaj kthim dhe 12 muaj garanci me mbështetje teknike profesionale gjatë gjithë jetës. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet, ju lutemi mos ngurroni të na dërgoni me email.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Kamera dixhitale kompakte, Kamera kompakte UHD 2.7K, Kamera video 44 MP Vlogging, Kamera fotografike me ekran 2,8 inç dhe zmadhim 16x dhe 2 bateri, Kamera dixhitale për fëmijë / të rritur / të moshuar (e zezë)”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Kamera dixhitale kompakte, Kamera kompakte 2.7K UHD, Kamera video 44 MP Vlogging, Kamera fotografike me ekran 2,8 inç dhe zmadhim 16x dhe 2 bateri, Kamera dixhitale për fëmijë/të rritur/të moshuar (e zezë)
Kamera dixhitale kompakte, Kamera kompakte 2.7K UHD, Kamera video 44 MP Vlogging, Kamera fotografike me ekran 2,8 inç dhe zmadhim 16x dhe 2 bateri, Kamera dixhitale për fëmijë/të rritur/të moshuar (e zezë)

$76,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta