Sony DSC-W810 – Kamera kompakte 20.1 Mp (ekran 2.7 inç, zmadhimi optik 6x, stabilizues dixhital), e zezë

$155,89

Kategori: tag:

Kamera kompakte me sensor 20.1 MP Super HAD CCD
Lente zmadhimi optik 6x dhe modaliteti video HD 720p
Fokusimi automatik dhe modaliteti i integruar i Partisë
Regjistroni imazhe panoramike me fshirje 360°
Ngjyra: e zezë

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Kamera kompakte Sony DSC-W810 – 20.1 Mp (ekran 2.7″, zmadhimi optik 6x, stabilizues dixhital), i zi”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Sony DSC-W810 – Kamera kompakte 20.1 Mp (ekran 2.7 inç, zmadhimi optik 6x, stabilizues dixhital), e zezë
Sony DSC-W810 – Kamera kompakte 20.1 Mp (ekran 2.7 inç, zmadhimi optik 6x, stabilizues dixhital), e zezë

$155,89

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta