Kamerë fotografike nënujore 10FT 1080P Full HD 30MP, Kamera nënujore kundër lëkundjeve me zmadhim dixhital 16X për snorkeling

Kamera e papërshkueshme nga uji 1080P 30MP: Kjo kamerë e sapo përmirësuar e papërshkueshme nga uji mbështet video 1080P dhe fotografi 30MP me zmadhim dixhital deri në 16x. Mund t'ju ndihmojë të kapni fotografi më të mrekullueshme dhe të jetës reale. Kjo kamerë 1080P HD mund t'i japë jetë videove tuaja duke kapur momentet tuaja të preferuara me cilësi mahnitëse. Është zgjedhja perfekte për fotografët fillestarë.
Ekran TFT anti-dridhje 2,7 inç: Kamera nënujore është e pajisur me një ekran me ngjyra 2,7 inç me cilësi të lartë. Teknologji unike e njohjes së fytyrës që kap momentin tuaj të çmuar të lojës. Një anti-dridhje i bën fotot tuaja më të qarta. Nuk do të humbisni më kurrë çdo veprim emocionues. Shijoni kohën tuaj të regjistrimit.
6 Regjistrim i vazhdueshëm me shpejtësi të lartë: Kjo kamerë nënujore ka një funksion blici dhe 6 funksione të shkrepjes së vazhdueshme. Ju gjithashtu mund të bëni selfie dhe të shpërndani foto. Me mbështetjen e blicit, kjo kamerë e papërshkueshme nga uji mund t'ju ndihmojë të bëni fotografi të mahnitshme edhe në mjedise të errëta. Kështu që ju të mos humbisni të gjitha momentet e çmuara.
Kamera nënujore 10 ft: Funksioni i papërshkueshëm nga uji e bën këtë aparat fotografik dixhital të zhytet 10 metra nën ujë pa një kasë të papërshkueshme nga uji. Mund ta çoni në zhytje, kampe, ngjitje dhe çdo aktivitet tjetër. Merreni me vete dhe nuk do të humbisni asnjë skenar që dëshironi të regjistroni.
Portativ dhe i lehtë për t'u përdorur: Kjo kamerë fotografike nënujore e papërshkueshme nga uji me një dizajn pamjeje të lehtë dhe portative. Kamera jonë dixhitale me pikë dhe fotografi është e përshtatshme për shumicën e vendeve në jetën tuaj të përditshme. Ai gjithashtu mbështet regjistrimin gjatë karikimit, nuk keni nevojë të shqetësoheni për fuqinë e baterisë gjatë udhëtimit tuaj.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Kamera nënujore 10FT 1080P Full HD 30MP, Kamera nënujore me zmadhim dixhital kundër tundjes 16X për zhytje në ujë”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Kamerë fotografike nënujore 10FT 1080P Full HD 30MP, Kamera nënujore kundër lëkundjeve me zmadhim dixhital 16X për snorkeling
Kamerë fotografike nënujore 10FT 1080P Full HD 30MP, Kamera nënujore kundër lëkundjeve me zmadhim dixhital 16X për snorkeling

$72,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta