Sony Alpha 7 IV - Kamera pa pasqyrë me lente Sony 28-70 mm F3.5-5.6 (33 MP, fokusim automatik në kohë reale, 10 fps, 4K60p, ekran me prekje me shumë kënde, bateri Z), Ngjyra e zezë

$2.999,00

Kategori: tag:

CILËSIA E IMAZHIT: Sensori Exmor R me kornizë të plotë me ndriçim të pasëm 33 MP, i shoqëruar me fuqinë e procesorit BIONZ XR, arrijnë cilësi profesionale të imazhit, në të gjitha rrethanat, edhe në dritë të ulët
PERFORMANCA E AUTOFOKUSIT: Përmban gjurmimin më të fundit në kohë reale dhe teknologjinë AF/Eye AF (njerëz/kafshë) për gjurmim të qetë të subjektit
EKSPERIENCE UNIKE TË SHKIRIMIT: Falë një shikuesi elektronik të shpejtë dhe të mprehtë me 3,69 milionë pika, një ekrani 3” me shumë kënde dhe një sistem stabilizimi me 5 boshte në trupin e kamerës, për shkrepje të qëndrueshme
KRIJIMI I VIDEOS: Regjistroni në 4K dhe deri në 60p me lexim të plotë të pikselit dhe pa lidhje pikselësh për cilësinë më të mirë. Përfshin S-CINETONE/S-LOG 3 që jep një pamje kinematografike pa telashet e modifikimeve
GJITHMONË I LIDHUR: Transmetim i drejtpërdrejtë deri në 4K15p ose Full HD 60p pa shkuar te karta e fotografimit për të qëndruar i lidhur me audiencën tuaj. Me USB-C gen 3.2, çip ultra të shpejtë Wi-Fi dhe rezervim automatik Bluetooth
Zmadhimi optik: 2.0 shumëzues_x
Rezolucioni i videos: 4320p
Zmadhimi dixhital: 2.0 shumëzues_x

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Sony Alpha 7 IV – Kamera pa pasqyrë me lente Sony 28-70mm F3.5-5.6 (33 MP, fokus automatik në kohë reale, 10 fps, 4K60p, ekran me prekje me shumë kënde, bateri Z), Ngjyra e zezë ”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Sony Alpha 7 IV - Kamera pa pasqyrë me lente Sony 28-70 mm F3.5-5.6 (33 MP, fokusim automatik në kohë reale, 10 fps, 4K60p, ekran me prekje me shumë kënde, bateri Z), Ngjyra e zezë
Sony Alpha 7 IV - Kamera pa pasqyrë me lente Sony 28-70 mm F3.5-5.6 (33 MP, fokusim automatik në kohë reale, 10 fps, 4K60p, ekran me prekje me shumë kënde, bateri Z), Ngjyra e zezë

$2.999,00

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta