Sony Alpha 6400 -Evil APS-C kamera, lente zmadhimi i fuqishëm Sony 16-50mm f/3.5-5.6 (autofokus i shpejtë 0.02s, 24.2 Megapiksel, regjistrim video 4K, ekran i anuar për Vlogging) E zezë

$1.106,99

Kategori: tag:

AUTOFOKUS I SHPEJTË DHE I SAKTË: Me AF 0.02 s, gjurmim në kohë reale dhe AF të syve (njerëz/kafshë) për ta mbajtur subjektin tuaj të mprehtë në çdo situatë
I PËRSHTATSHËM PËR VIDEOGRAFI: Regjistrim filmi me rezolucion të lartë 4K HDR dhe lëvizje të ngadalta Full HD (120p) me fokus automatik
MOS E HUMB MOMENTIN: Deri në 11 fps me AF
xhironi KËNDET KRIJUES: Kornizojeni me lehtësi subjektin kur shkrepni nga kënde të larta ose të ulëta falë monitorit me prekje të anuar
MË MIRA PËR: Fillestarët dhe përdoruesit që duan një lente kompakte të përditshme (Sony 16-50 mm) dhe zmadhim shtesë (Sony 55-210 mm) për shkrepjen e sporteve dhe natyrës

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Kamera Sony Alpha 6400 -Evil APS-C, lente zmadhimi i fuqishëm Sony 16-50mm f/3.5-5.6 (Fokus automatik i shpejtë 0.02s, 24.2 Megapiksel, regjistrim video 4K, ekran i anuar për Vlogging) E zezë"

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Sony Alpha 6400 -Evil APS-C kamera, lente zmadhimi i fuqishëm Sony 16-50mm f/3.5-5.6 (autofokus i shpejtë 0.02s, 24.2 Megapiksel, regjistrim video 4K, ekran i anuar për Vlogging) E zezë
Sony Alpha 6400 -Evil APS-C kamera, lente zmadhimi i fuqishëm Sony 16-50mm f/3.5-5.6 (autofokus i shpejtë 0.02s, 24.2 Megapiksel, regjistrim video 4K, ekran i anuar për Vlogging) E zezë

$1.106,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta