Sony - Kamera (PS4)

$139,00

Transmetimi i videos. Transmetoni lojërat tuaja drejtpërdrejt në të gjithë botën dhe regjistrojeni veten ndërsa luani
njohja e fytyrës. Bëjeni Kamera PlayStation të njohë fytyrën tuaj për hyrje të menjëhershme dhe pa duar në PS4
komandat zanore. Përdorni veçoritë ndërsa jeni në lojë, kërkoni në bibliotekë ose hapni lojërat me disa fjalë të thjeshta
Ndjekja e saktë. Fitoni një avantazh ndaj armiqve tuaj në lojë dhe kontrolloni disa lojëra me lëvizjet tuaja falë gjurmimit të saktë të kokës dhe gjesteve

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Sony – Kamera (PS4)”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Sony - Kamera (PS4)
Sony - Kamera (PS4)

$139,00

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta