Kamera sportive 4K Wi-Fi 20 MP (kamerë aksioni nënujore 40 milion me telekomandë dhe mikrofon të jashtëm EIS kundër tundjes dhe funksione të lëvizjes së ngadaltë)

$39,99

Kategori: tag:

📷【Kamera e veprimit 4K 20MP】Kamera sportive E700, me rezolucion të qetë të videos 4k dhe foto 20MP, mund t'ju ndihmojë të kapni çdo moment të mrekullueshëm gjatë videologimit, notit, zhytjes, snorkeling, skive, patinazhit dhe më shumë.
📷【40 m i papërshkueshëm nga uji】Kallëfi i përmirësuar i papërshkueshëm nga uji i bërë nga materiali IP68 me cilësi të lartë është i qëndrueshëm dhe shumë i mbyllur, duke ju lejuar të eksploroni botën nënujore deri në 40 m të thellë, si dhe të mbroni kamerën tuaj nga gurët, pluhuri dhe objekte të tjera të huaja.
📷【Wi-fi i integruar dhe ndarja në kohë reale】Pas lidhjes së APP-së (DV Live) në smartfonin tuaj, mund të ndani video dhe foto në platformat sociale në kohë reale.
📷 【EIS, telekomandë dhe mikrofon i jashtëm】Për shkak të stabilizimit të avancuar elektronik të imazhit, ai mund të regjistrojë video të qëndrueshme dhe të qarta edhe në lëvizje me shpejtësi të lartë. Telekomanda dhe mikrofoni i jashtëm e bëjnë fotografimin tuaj më të përshtatshëm.
📷【Aksesorë të kompletuar】Përveç baterive 2 x 1050mah, ka aksesorë të ndryshëm si telekomandë, mikrofon i jashtëm, çantë instalimi, kuti rezistente ndaj ujit, bazë fikse etj. Këta aksesorë funksionojnë edhe me GOPRO. Çdo bateri zgjat deri në 90 minuta, duke siguruar që të mund të regjistroni momente të pandërprera.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Kamera sportive 4K Wi-Fi 20 MP (kamerë aksioni nënujore 40 m me telekomandë dhe mikrofon të jashtëm EIS kundër tundjes dhe funksione të lëvizjes së ngadaltë)”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Kamera sportive 4K Wi-Fi 20 MP (kamerë aksioni nënujore 40 milion me telekomandë dhe mikrofon të jashtëm EIS kundër tundjes dhe funksione të lëvizjes së ngadaltë)
Kamera sportive 4K Wi-Fi 20 MP (kamerë aksioni nënujore 40 milion me telekomandë dhe mikrofon të jashtëm EIS kundër tundjes dhe funksione të lëvizjes së ngadaltë)

$39,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta