USB Flash Drive 64 GB, Flash Drive 64 GB Disk me stilolaps i papërshkueshëm nga uji USB 2.0 Memory Stick Metal Portativ Hard Disku i jashtëm për PC, tableta etj. Ruajtja e të dhënave (Argjend)

$6,87

Kategori: tag:

Lehtë për t'u përdorur: Lidheni dhe luani, nuk keni nevojë të instaloni ndonjë softuer, thjesht lidhni flash drive-in me portën USB të kompjuterit ose pajisjes tjetër dhe ndani lehtësisht skedarët tuaj të punës midis PC-ve.
Mini USB Flash Drive: Ky USB flash drive është jashtëzakonisht i lehtë, dizajn mini, kështu që ju mund të mbani disqet e stilolapsit në xhep ose në ndonjë hapësirë ​​të vogël, për të ndihmuar në parandalimin e humbjes dhe për mbajtje të lehtë.
I qëndrueshëm dhe i papërshkueshëm nga uji: Ky flash drive elegant USB përmban një shtresë metalike të qëndrueshme me të papërshkueshëm nga uji, pluhur, Vazhdoni të punoni pas tharjes nëse bie në ujë, mund të garantojë sigurinë e të dhënave.
Shumë praktike: Ju ofron një hapësirë ​​masive magazinimi, kapaciteti mund të plotësojë nevojat tuaja të ruajtjes ditore, Për shembull, foto, video, audio, muzikë, etj, të përsosura për punë, studim dhe argëtim.
Formatet e mbështetjes: Karta e memories suporton çdo të dhënë dixhitale, si: muzikë, video, foto, filma, manuale, softuer etj. Flash drive ka mbështetjen e formateve FAT32, EXFAT dhe NTFS, të pajtueshme me shumicën e sistemeve.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Disku i jashtëm USB 64 GB, 64 GB Flash Drive me stilolaps i papërshkueshëm nga uji USB 2.0 Memory Stick Metal Portable Hard Disku i jashtëm për PC, tableta etj. ruajtja e të dhënave (Argjend)”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

USB Flash Drive 64 GB, Flash Drive 64 GB Disk me stilolaps i papërshkueshëm nga uji USB 2.0 Memory Stick Metal Portativ Hard Disku i jashtëm për PC, tableta etj. Ruajtja e të dhënave (Argjend)
USB Flash Drive 64 GB, Flash Drive 64 GB Disk me stilolaps i papërshkueshëm nga uji USB 2.0 Memory Stick Metal Portativ Hard Disku i jashtëm për PC, tableta etj. Ruajtja e të dhënave (Argjend)

$6,87

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta