Kitarë 32 GB - Kitarë - Ruajtja e të dhënave të memories - Memory Stick USB Flash Stick - kafe ngjyrë bezhë

$15,99

Kategori: tag:

32 GB memorie USB Flash Drive
Ngjyra: bezhë / Materiali: PVC / Lartësia: 5,5 cm
Mbështet shumicën e sistemeve operative: Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP, Mac OS 9.x dhe më vonë, Linux
Ky USB flash drive argëtues është bërë nga një material me cilësi të lartë dhe të qëndrueshme.
E përputhshme me pajisjet USB 1.1, USB 2.0 dhe USB 3.0

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Guitar 32 GB – Kitarë – Memory Storage Data – Memory Stick USB Flash Pen Drive – Beige Brown”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Kitarë 32 GB - Kitarë - Ruajtja e të dhënave të memories - Memory Stick USB Flash Stick - kafe ngjyrë bezhë
Kitarë 32 GB - Kitarë - Ruajtja e të dhënave të memories - Memory Stick USB Flash Stick - kafe ngjyrë bezhë

$15,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta