Kobo Clara HD | eReader | Ekran me prekje 6” kundër shkëlqimit | Temperatura e rregullueshme e ngjyrave dhe shkëlqimi | libra elektronikë | WiFi | 8 GB memorie | Shkronja E Teknologjia e Bojës | E zezë

KONTROLL I RREGULLSHËM TË DRITËS SË BLU ​​DHE TË NDRIÇIMIT Kobo Clara HD përfshin ComfortLight PRO për të rregulluar ndriçimin e ekranit dhe temperaturën e ngjyrave. Duke reduktuar gradualisht ekspozimin tuaj ndaj dritës blu, leximi bëhet më i lehtë pasi ka më pak tendosje të syve, kështu që ju mund të lexoni rehat gjatë natës para se të flini.
EKRANI KUNDËR SHKELBIMIT TË PREKJES Ofron një përvojë të natyrshme leximi si letra me ekranin e tij 6" 300 DPI me definicion të lartë. Ndryshe nga tableti ose smartfoni juaj, ky eReader ka një ekran kundër shkëlqimit, që do të thotë se mund ta lexoni nën rrezet e diellit direkte si një libër i printuar.
KURSENI DERI DERI 6000 LIBRA Me 8 GB hapësirë ​​ruajtëse, mund të mbani gjithmonë me vete të gjithë koleksionin tuaj të librave. Kërko mbi 6 milionë tituj me dyqanin e integruar Kobo Rakuten eBook.
NJË EKSPERIENCE LEXIMI I PERSONALIZUAR Veçoritë e personalizueshme lehtësisht ju ndihmojnë të shijoni leximin ashtu siç ju pëlqen. Zgjidhni nga mbi 50 madhësi dhe 12 fonte. Me margjina të rregullueshme, aftësinë për të theksuar pasazhe, për të shkruar shënime dhe një fjalor të integruar për akses të menjëhershëm, mundësitë janë të pafundme.
BATERIA QË GJATJESË Kobo Clara HD eReader ka një jetëgjatësi baterie që zgjat me javë *, kështu që ju mund të lexoni dhe lexoni pa ndalur derisa bateria të mbarojë. * Në varësi të përdorimit individual

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Kobo Clara HD | e-lexues | Ekran me prekje 6” kundër shkëlqimit | Temperatura e rregullueshme e ngjyrave dhe shkëlqimi | libra elektronikë | WiFi | 8 GB memorie | Shkronja E Teknologjia e Bojës | E zeze"

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Kobo Clara HD | eReader | Ekran me prekje 6” kundër shkëlqimit | Temperatura e rregullueshme e ngjyrave dhe shkëlqimi | libra elektronikë | WiFi | 8 GB memorie | Shkronja E Teknologjia e Bojës | E zezë
Kobo Clara HD | eReader | Ekran me prekje 6” kundër shkëlqimit | Temperatura e rregullueshme e ngjyrave dhe shkëlqimi | libra elektronikë | WiFi | 8 GB memorie | Shkronja E Teknologjia e Bojës | E zezë

$139,00

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta