Kobo Libra 2 | e-lexues | Ekran me prekje 7″ Carta EInk kundër shkëlqimit | Temperatura e rregullueshme e ngjyrave dhe shkëlqimi | Reduktimi i dritës blu | ebooks dhe audiobooks | 32 GB memorie | Rezistent ndaj ujit | E bardha

EKRAN I PËRMIRËSUAR DHE KUNDËR Shkëlqim Me Kobo Libra 2 dhe ekranin e tij me prekje të përmirësuar 1200” E Ink Carta 7, shikoni përmbajtjen më shpejt, ktheni faqet më shpejt dhe shijoni kontrast më të lartë. Zero reflektime, ndryshe nga smartphone ose tableti juaj. Shkëlqimi i rregullueshëm i ComfortLight PRO dhe teknologjia e reduktimit të dritës blu kufizojnë lodhjen e syve dhe ju lejojnë të lexoni mirë gjatë natës pa kompromentuar gjumin tuaj. Me modalitetin e natës ju keni mundësinë e tekstit të bardhë në sfond të zi.
PO GJITHSHËM SI JU Dizajni ergonomik i Kobo Libra 2 ofron rehati të madhe. Mbajeni historinë në lëvizje duke rrëshqitur ekranin me prekje ose përdorni butonat për të kthyer faqen kur njëra nga duart tuaja është plot. Ju gjithashtu mund të lexoni në modalitetin e peizazhit. Kur dilni nga palestra, në autobus ose kur e mbani fëmijën për të fjetur, Kobo Libra 2 është krijuar për stilin tuaj të jetesës aktive.
DËGJO SI TË JENI Kobo Libra 2 është i përputhshëm me librat audio Kobo falë teknologjisë me valë Bluetooth. Mendoni për opsionin e leximit "pa duar" për ato ditë kur duhet të bëni gjëra për të bërë. (Librat audio disponohen vetëm në vende të zgjedhura. Kërkohet altoparlant ose kufje Bluetooth me valë).
PLOTËSISHT I PARAQITUR ndaj ujit * Mund ta merrni me vete historinë tuaj në park, plazh, vaskë apo edhe jashtë në shi. Jeta vazhdon, bie shi ose shkëlqen dhe tani as leximi yt nuk ndalet. * Përmbush kërkesat e vlerësimit IPX8. Rezistent ndaj ujit në një thellësi prej 2 metrash për një maksimum prej 60 minutash.
ME TË GJITHA LLOJET TIPARE DHE DERI 24.000 LIBRAT Kobo Libra 2 përfshin 32 GB hapësirë ​​ruajtëse, e mjaftueshme për të mbajtur të gjithë bibliotekën tuaj. Merrni me vete deri në 24.000 libra elektronikë, 150 libra audio Kobo ose një kombinim të të dyjave. Cilido libër që keni lexuar apo dëgjuar për herë të fundit, ai do të jetë gjithmonë pranë. ** 1 GB = 1000 miliard bajt. Konsideroni një madhësi të përafërt prej rreth 1,3 MB për eBook dhe një kohëzgjatje mesatare të leximit të librit audio prej 6,5 orë, me 28,8 MB në orë. Një pjesë e hapësirës së ruajtjes së përdorur nga softueri

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Kobo Libra 2 | e-lexues | Ekran me prekje 7″ Carta EInk kundër shkëlqimit | Temperatura e rregullueshme e ngjyrave dhe shkëlqimi | Reduktimi i dritës blu | ebooks dhe audiobooks | 32 GB memorie | Rezistent ndaj ujit | e bardhe"

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Kobo Libra 2 | e-lexues | Ekran me prekje 7″ Carta EInk kundër shkëlqimit | Temperatura e rregullueshme e ngjyrave dhe shkëlqimi | Reduktimi i dritës blu | ebooks dhe audiobooks | 32 GB memorie | Rezistent ndaj ujit | E bardha
Kobo Libra 2 | e-lexues | Ekran me prekje 7″ Carta EInk kundër shkëlqimit | Temperatura e rregullueshme e ngjyrave dhe shkëlqimi | Reduktimi i dritës blu | ebooks dhe audiobooks | 32 GB memorie | Rezistent ndaj ujit | E bardha

$188,00

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta