Kodak C300R Mini Shot 3, Kamera e menjëhershme fotografike me printer + 68 fotografi, Bluetooth, format katror 76X76 mm, i pajtueshëm me iPhone dhe Android, Teknologji 4Pass – E bardhë

KAMERA INSTANT + PRINTER FOTO - Pasi të keni bërë fotografi të shkëlqyera me KODAK Mini Shot 3 Retro, mund të vendosni nëse do t'i printoni apo anuloni ato, ndryshe nga kamerat e tjera Polaroid. Kjo kamerë e menjëhershme lidhet gjithashtu me çdo pajisje celulare përmes Bluetooth për të printuar drejtpërdrejt nga galeria juaj e fotografive.
KOSTIMI I LARTË I FOTOGRAVE – Pse të paguani më shumë për të printuar? Printerët tanë retro fotografik KODAK Mini Shot 3 janë opsioni më i përballueshëm për printim nga shtëpia. Fotografitë janë më të përballueshme nëse blihen si një paketë printeri.
CILESI SUPERIORE FOTOJE - KODAK Mini Shot 3 Retro përdor teknologjinë 4PASS për të printuar në çast foto të përsosura. Çdo foto printohet në shtresa shiriti duke përdorur një proces petëzimi, duke arritur rezistencë të lartë ndaj gjurmëve të gishtërinjve dhe ujit për cilësi të qëndrueshme.
DY LLOJE FOTOJE – Printeri retro i fotografive KODAK Mini Shot 3 ju lejon të printoni foto me kufij dhe pa bordurë. Shkruani kujtimet tuaja në llojin e kufirit që të zgjasin përgjithmonë. Printoni pa kufi për foto më të mëdha.
AR APP – Shkarkoni aplikacionin KODAK Photo Printer për të printuar kudo, në çdo kohë. Mund të përdorni veçori argëtuese si realiteti i shtuar dhe veçori të tjera dekorative si bukuria, filtrat, kornizat dhe shumë të tjera.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Kodak C300R Mini Shot 3, Kamera e menjëhershme fotografike me printer + 68 fotografi, Bluetooth, format katror 76X76mm, E pajtueshme me iPhone dhe Android, Teknologji 4Pass – E bardhë”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Kodak C300R Mini Shot 3, Kamera e menjëhershme fotografike me printer + 68 fotografi, Bluetooth, format katror 76X76 mm, i pajtueshëm me iPhone dhe Android, Teknologji 4Pass – E bardhë
Kodak C300R Mini Shot 3, Kamera e menjëhershme fotografike me printer + 68 fotografi, Bluetooth, format katror 76X76 mm, i pajtueshëm me iPhone dhe Android, Teknologji 4Pass – E bardhë

$151,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta