Koleksioni i Lojërave Klasike të Disney: Libri i Jungle, Aladdin dhe Mbreti Luan - PS4

$27,99

Koleksioni i Zgjeruar – Luaj versione të shumta të ndryshme të lojërave të dashura Aladdin, The Lion King dhe The Jungle Book që janë krijuar gjatë viteve, duke përfshirë versionet e konsolës dhe ato të dorës
Të dyja lojërat Aladdin të konsolës 16-bitëshe të përfshira për herë të parë që nga publikimi i tyre origjinal (Super NES dhe Sega Mega Drive); dy lojërat krejtësisht të ndryshme dhe po aq të dashura Aladdin janë më në fund të disponueshme për konzolat moderne
Grafika 1080p dhe përmirësime për HDTV moderne, aspektin dhe kufijtë e videove të rregullueshme të ekranit, si dhe opsionet e personalizuara të filtrit të krijuara për të kopjuar televizorët klasikë CRT dhe lloje të tjera të njohura të ekranit
Rewind - Kthejeni menjëherë prapa ndonjë nga lojërat në kohë reale për të ritestuar zonat e vështira
Modaliteti i spektatorit interaktiv i lojës: Shihni se si një lojtar luan lojërat nga fillimi në fund dhe përdoruesi mund të marrë kontrollin e lojës në çdo kohë

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Disney Classic Games Collection: The Jungle Book, Aladdin, and The Lion King – PS4”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Koleksioni i Lojërave Klasike të Disney: Libri i Jungle, Aladdin dhe Mbreti Luan - PS4
Koleksioni i Lojërave Klasike të Disney: Libri i Jungle, Aladdin dhe Mbreti Luan - PS4

$27,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta