KontrolFreek Striker për PlayStation 4 (PS4) dhe PlayStation 5 (PS5) | Thumbsticks Performance | E gjelbër.

Dizajni origjinal i futbollit dhe materiali i pronarit për kapje të jashtëzakonshme
Sipërfaqe konkave tepër e gjerë për rehati të shtuar dhe lodhje të reduktuar gjatë ndeshjeve intensive
Lartësia e shtuar përmirëson gjuajtjen, pasimet dhe saktësinë e përgjithshme të lëvizjes
Ngjyra e theksuar neoni

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “KontrolFreek Striker për PlayStation 4 (PS4) dhe PlayStation 5 (PS5) | Thumbsticks Performance | jeshile."

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

KontrolFreek Striker për PlayStation 4 (PS4) dhe PlayStation 5 (PS5) | Thumbsticks Performance | E gjelbër.
KontrolFreek Striker për PlayStation 4 (PS4) dhe PlayStation 5 (PS5) | Thumbsticks Performance | E gjelbër.

$9,42

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta