Kontrollues CHEREEKI për PC, kontrollues PS3 pa tel 2.4G, kontrollues pa tel për PC Windows 11/10/8.1/8/7/Steam me dridhje të dyfishtë/kontrollues rreshtues/kohë luajtjeje 8H

KONTROLLUESI PC/PS3: CHEREEKI Wireless PC Controller nuk është vetëm një kontrollues PC, por edhe i pajtueshëm me PS3. E përputhshme me lojërat tradicionale në treg, veçanërisht lojërat luftarake, konkurruese dhe garuese
LIDHJE ME TELE 2.4G: Thojini lamtumirë kontrolluesit me tela dhe lironi plotësisht duart. Kontrolluesi pa tel i PC-së me valë ka çip të integruar 2.4G, përputhje të shpejtë, pa vonesa dhe distancë transmetimi rreth 7 milion, ju mund të largoheni nga tastiera e lojës dhe të shijoni lojërat pa u shqetësuar për humbjen ose ndërhyrjen e të dhënave. shenjë
DIZAJNI ERGONOMIK DHE ME VIBRIM TË DYFISHTË: Kontrolluesi PS3 u zhvillua në bazë të formës dhe madhësisë së pëllëmbës, me peshë më të vogël se 200 g është një pikë e mirë ekuilibri për duart e njeriut. Motorët e dridhjes së kontrolluesit të lojës janë ndërtuar në dorezat anësore dhe ofrojnë reagime të qarta gjatë lojës, duke rritur zhytjen dhe realizmin e skenarëve të lojës
AKTESAT LINEARE: Kontrolluesi i PC-së ka dy shkasash linearë. Duke tërhequr këmbëzën lineare me forca të ndryshme, ju mund të kontrolloni intensitetin e aftësisë. Në një lojë garash, tërheqja e këmbëzës me nivele të ndryshme force mund të prodhojë përshpejtime të ndryshme
GARANCI PËR JETËN: Ju mund të merrni PC lojërash me cilësi të lartë dhe të besueshme nga CHEREEKI. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me operacionin, mos hezitoni të na kontaktoni. Ne jemi gjithmonë në dispozicionin tuaj dhe do t'ju përgjigjemi brenda 24 orëve

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Kontrollues CHEREEKI për PC, Kontrollues PS3 me valë 2.4G, Kontrollues me valë për PC Windows 11/10/8.1/8/7/Steam me dridhje të dyfishtë/kapëse rreshtimi/kohë luajtjeje 8H”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Kontrollues CHEREEKI për PC, kontrollues PS3 pa tel 2.4G, kontrollues pa tel për PC Windows 11/10/8.1/8/7/Steam me dridhje të dyfishtë/kontrollues rreshtues/kohë luajtjeje 8H
Kontrollues CHEREEKI për PC, kontrollues PS3 pa tel 2.4G, kontrollues pa tel për PC Windows 11/10/8.1/8/7/Steam me dridhje të dyfishtë/kontrollues rreshtues/kohë luajtjeje 8H

$25,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta