Sony - Kontrollues pa tela Dualshock 4 V2, Ngjyra e zezë V2 (PS4)

$54,99

Kontrollues me valë Dualshock 4
Për PS4
Fromshtë nga marka Sony

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Kontrollues pa tela Sony – Dualshock 4 V2, Ngjyra e zezë V2 (PS4)”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Sony - Kontrollues pa tela Dualshock 4 V2, Ngjyra e zezë V2 (PS4)
Sony - Kontrollues pa tela Dualshock 4 V2, Ngjyra e zezë V2 (PS4)

$54,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta