G-LAB K-Pad Thorium Gaming Controller PC & PS3 me USB - Dridhje e integruar - Levë për PC Windows XP-7-8-10, PS3, Android (Wired)

$18,99

Kategori: tag:

vibracionet; shijoni një përvojë lojërash më intensive dhe më të këndshme me modalitetin e dridhjeve të kontrolluesit të lojës thorium k-pad, ai do të aktivizohet automatikisht në lojërat tuaja për ndjesi maksimale, duke përforcuar realizmin dhe zhytjen, ju mund ta çaktivizoni këtë funksion nëse dëshironi, direkt nga cilësimet e lojës
Kapje më e mirë; Dizajni i përmirësuar ergonomik i Thorium K-Pad ofron një përvojë më të rehatshme të lojës sesa kontrollorët e tjerë të lojërave; ka 12 butona, këmbëza që bien lehtësisht nën gishta dhe dy levë 360º me një kapje të qëndrueshme; kapja e tij është projektuar posaçërisht për t'iu përshtatur të gjitha madhësive të duarve; kablloja e saj 1 m është e gërshetuar për qëndrueshmëri, kontrolluesi është shumë i lehtë dhe peshon vetëm 8 g
plug-play; Lidheni tastierën e lojës K-Pad Thorium dhe funksionon menjëherë; Ky kontrollues është i pajtueshëm me shumicën e lojërave të Windows; LED-të e ndezura tregojnë modalitetin e lojës për rregullim të shpejtë dhe efikas Me levë të përgjegjshme dhe të sakta, ky kontrollues i lojrave rekomandohet veçanërisht për lojëra si Fortnite, Rocket League, FIFA ose Apex Legends.
pajtueshmëri me pc/ps3/android; K-Pad Thorium Gamepad ju lejon të luani në shumë platforma Windows XP, 7, 8, 10 PC, Playstation 3, Android TV Box, tableta Android dhe telefona inteligjentë (Versioni 4. 0 ose më lart + funksioni OTG kërkohet, përshtatësi nuk përfshihet) përfshirë); vëmendje, ky levë nuk është i përputhshëm me konsolat e mëposhtme xbox 360, xbox one, ps4, mac os, ios
Garancia e qëndrueshmërisë + 2 vjet; Në G-Lab, ne jemi të përkushtuar të testojmë të gjitha produktet tona për të siguruar cilësinë më të lartë të mundshme. nëse produkti nuk ju kënaq, ju lejon ta ktheni atë brenda 30 ditëve pa pagesë dhe të merrni një rimbursim të plotë; Ky model është i garantuar për 2 vjet, është një investim i sigurt për; shumë i vëmendshëm ndaj mendimit të klientëve tanë, shërbimi ynë pas shitjes spanjoll do të jetë gjithmonë aty për t'ju ndihmuar nëse është e nevojshme dhe për t'ju përgjigjur brenda 24 orëve

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “THE G-LAB K-Pad Thorium Gaming Controller PC & PS3 with USB – Built-in Vibration – Joystick for PC Windows XP-7-8-10, PS3, Android (Wired)”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

G-LAB K-Pad Thorium Gaming Controller PC & PS3 me USB - Dridhje e integruar - Levë për PC Windows XP-7-8-10, PS3, Android (Wired)
G-LAB K-Pad Thorium Gaming Controller PC & PS3 me USB - Dridhje e integruar - Levë për PC Windows XP-7-8-10, PS3, Android (Wired)

$18,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta