Corsair Flash Voyager Slider X1 - Flash Drive USB 3.0 64 GB (dizajn kompakt) (CMFSL3X1-64 GB)

$30,26

Kategori: tag:

shpejtesi maksimale Leximi sekuencial (CDM): Deri në 80 MB/s
Lidhësi standard USB funksionon me porte USB 3.0 dhe USB 2.0
E përputhshme me Microsoft Windows, Mac OS X dhe Linux pa pasur nevojë të instaloni softuer ose drejtues
kapak i tërheqshëm

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Corsair Flash Voyager Slider X1 – Flash Drive USB 3.0 64 GB (Dizajn kompakt) (CMFSL3X1-64 GB)”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Corsair Flash Voyager Slider X1 - Flash Drive USB 3.0 64 GB (dizajn kompakt) (CMFSL3X1-64 GB)
Corsair Flash Voyager Slider X1 - Flash Drive USB 3.0 64 GB (dizajn kompakt) (CMFSL3X1-64 GB)

$30,26

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta