Kufje lojrash për PC PS4 PS5 Xbox One, Kufje lojërash 7.1 Surround Sound, Kufje për lojëra video Mikrofoni i rregullueshëm për uljen e zhurmës dhe dritat LED RGB (Cyan)

【Pajisja e përputhshme】 Kufjet e lojrave vijnë me një linjë transmetimi audio 3.5 mm, janë të pajtueshme me kompjuterët PS4/PS5/Xbox One/PC/Laptop me fole audio 3.5 mm. Ndërfaqja USB e kufjeve është vetëm për dritën RGB të kufjet.
【Tingulli stereo】 Efekti stereo rrethues 7.1, efektet e përmirësuara të dëgjimit të ambientit, reagimi i shpejtësisë milisekonda, duke i lejuar lojtarët të identifikojnë shpejt pozicionet e armikut, drejtues 50 mm Tingull rrethues i fuqishëm, rezolucion audio ultra i lartë, që ju ndihmon të dëgjoni tingullin nga afër ose të fokusoheni mbi dialogun e filmit.
【Trerë elastik elastik me cilësi të lartë】 Materiali i sfungjerit është bërë nga pambuku proteinik, i cili është jashtëzakonisht i butë dhe vjen me elasticitet. Kufja adopton modelin e jastëkut të mishit të kthetrave të maceve nga zoologjia bionike, me dizajn të trashë sfungjeri, i cili shpërndan në mënyrë të barabartë presionin e kufjes në pjesën e sipërme të kokës. Gama e tërheqjes së rrezes së kokës është rreth 30 +/- 3 mm dhe lojtarët mund ta rregullojnë atë bazuar në nivelin e tyre të rehatisë.
【Dizajni ergonomik】 Mbështetësit e veshit janë projektuar si mbulesa të buta gjithëpërfshirëse pa presion. Materiali i brendshëm është prej pambuku proteinik me cilësi të lartë. Elasticiteti i brendshëm është i shkëlqyer. I përshtatet veshëve të madhësive të ndryshme dhe është miqësor ndaj lëkurës dhe i rehatshëm. Mbulesat e veshit janë të dekoruara me veshë mace silikoni, të sigurt dhe pa erë, të qëndrueshme dhe jo të deformuara, mund të çmontohen në çdo kohë, duke i bërë kufjet tuaja më simpatike.
【Mikrofoni i rregullueshëm】 Mikrofoni i kufjeve të lojërave është një mikrofon i tërheqshëm që mbështet rrotullimin 360 gradë, i cili mund të arrijë komunikim zanor me efikasitet të lartë dhe me definicion të lartë. Kufjet janë të pajisura me një kontrollues që mund të rregullojë volumin dhe të ndezë/fikë mikrofonin me një buton.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Kufjet e lojërave për PC PS4 PS5 Xbox One, kufje lojërash 7.1 surround, kufje lojrash me mikrofon të rregullueshëm për uljen e zhurmës dhe drita LED RGB (Cyan)”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Kufje lojrash për PC PS4 PS5 Xbox One, Kufje lojërash 7.1 Surround Sound, Kufje për lojëra video Mikrofoni i rregullueshëm për uljen e zhurmës dhe dritat LED RGB (Cyan)
Kufje lojrash për PC PS4 PS5 Xbox One, Kufje lojërash 7.1 Surround Sound, Kufje për lojëra video Mikrofoni i rregullueshëm për uljen e zhurmës dhe dritat LED RGB (Cyan)

$45,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta