Kufje lojrash për PS4, PS5, PC, Xbox One, PS4, kufje me mikrofon, tinguj rrethues, anulim të basit dhe zhurmës, drita LED

【Tingulli Surround Bass】 Kufjet e lojërave me teknologjinë më të fundit të efekteve zanore dhe drejtues magnetik neodymium ofron cilësi të lartë rrethuese me një fushë të gjerë zëri që e bën efektin e zërit të ambientit më realist dhe e bën më të lehtë gjetjen e objektivit, armikut. Base të qarta dhe bas zhytës ju bëjnë të ndiheni si në fushën e betejës së lojës dhe të përjetoni emocionet e lojës.
【Mikrofoni për anulimin e zhurmës】 Mikrofoni ofron teknologji të cilësisë së lartë të anulimit të zhurmës që mund të filtrojë zhurmën në zonën tuaj. Dhe ky mikrofon ka kënd të rregullueshëm 120°, i cili mund të marrë tinguj me ndjeshmëri të madhe, mund të keni biseda në kohë reale me shokët tuaj të skuadrës në lojë pa vonesë për të përmirësuar shkallën e fitores në lojë.
Kufje shumë komode për lojëra: Kufjet e lojërave përdorin shkumë të rehatshme memorie dhe jastëkë të butë prej lëkure për të reduktuar dëmtimin e dëgjimit, nxehtësinë dhe djersën dhe ofrojnë një përvojë të këndshme. Ata sigurohen që çdo lojtar të mund të shijojë komoditetin më të madh në një kohë të gjatë loje. Shiriti i rregullueshëm i mbushur me kokë është i përshtatshëm për çdo lojtar. Drita LED e kufjeve PS4 shton atmosferën e lojës.
【Përputhshmëria me ndër-platformë】Kjo kufje lojrash me një fole audio 3,5 mm është e përputhshme me PS4, PS5, PC, Xbox One, Xbox One S/X, Xbox 360, Switch, Laptop, Mac, Tablet, Telefon. Lidhja USB përdoret për të fuqizuar LED-të në kufje. Nuk ndikon në performancën e tij në asnjë mënyrë.
【Përvoja më e mirë e lojërave】 Kufjet e lojërave kanë një kabllo USB të gërshetuar me rezistencë të lartë dhe rezistente ndaj ngatërresave, me kontroll rrotullues të volumit dhe butonin e heshtjes së mikrofonit. Me kontrollin e përshtatshëm të volumit, mund ta rregulloni volumin në skenën e lojës në çdo kohë. Dhe mund ta aktivizoni ose fikni mikrofonin sipas nevojave tuaja. Kablloja e gërshetuar është 1,5 metra e gjatë, kështu që ju mund të lëvizni lirshëm ndërsa mbani kufjet.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Kufjet e lojërave për PS4, PS5, PC, Xbox One, PS4, Kufje me mikrofon, Sound Surround, Anulim i basit dhe zhurmës, drita LED”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Kufje lojrash për PS4, PS5, PC, Xbox One, PS4, kufje me mikrofon, tinguj rrethues, anulim të basit dhe zhurmës, drita LED
Kufje lojrash për PS4, PS5, PC, Xbox One, PS4, kufje me mikrofon, tinguj rrethues, anulim të basit dhe zhurmës, drita LED

$23,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta