Kufje lojrash të përshtatshme për PC PS4 PS5 Xbox One, Mikrofon i tërheqshëm me anulim të rregullueshëm të zhurmës, Kufje lojrash me tingull rrethues 7.1 dhe veshë të ndashëm të maces rozë

$49,99

Kategori: tag:

【Pajisja e përputhshme】Kufjet e lojrave vijnë me linjë transmetimi audio 3.5 mm dhe linjë mikrofoni, është e përputhshme me kompjuterët PS4/PS5/Xbox One/PC/Laptop me fole audio 3.5 mm. Një pajisje me një fole të vetme audio, duhet të përdorni një kabllo përshtatës audio 2 në 1 për të përdorur mikrofonin dhe kufjet në të njëjtën kohë. Ndërfaqja USB e kufjeve është vetëm për dritën RGB të kufjeve.
【Tingulli stereo】 Efekti stereo rrethues 7.1, efektet e përmirësuara të dëgjimit të ambientit, reagimi i shpejtësisë milisekonda, duke i lejuar lojtarët të identifikojnë shpejt pozicionet e armikut, drejtues 50 mm Tingull rrethues i fuqishëm, rezolucion audio ultra i lartë, që ju ndihmon të dëgjoni tingullin nga afër ose të fokusoheni mbi dialogun e filmit.
【Trerë elastik elastik me cilësi të lartë】 Materiali i sfungjerit është bërë nga pambuku proteinik, i cili është jashtëzakonisht i butë dhe vjen me elasticitet. Kufja adopton modelin e jastëkut të mishit të kthetrave të maceve nga zoologjia bionike, me dizajn të trashë sfungjeri, i cili shpërndan në mënyrë të barabartë presionin e kufjes në pjesën e sipërme të kokës. Gama e tërheqjes së rrezes së kokës është rreth 30 +/- 3 mm dhe lojtarët mund ta rregullojnë atë bazuar në nivelin e tyre të rehatisë.
【Dizajni ergonomik】 Mbështetësit e veshit janë projektuar si mbulesa të buta gjithëpërfshirëse pa presion. Materiali i brendshëm është prej pambuku proteinik me cilësi të lartë. Elasticiteti i brendshëm është i shkëlqyer. I përshtatet veshëve të madhësive të ndryshme dhe është miqësor ndaj lëkurës dhe i rehatshëm. Mbulesat e veshit janë të dekoruara me veshë mace silikoni, të sigurt dhe pa erë, të qëndrueshme dhe jo të deformuara, mund të çmontohen në çdo kohë, duke i bërë kufjet tuaja më simpatike.
【Mikrofoni i rregullueshëm】 Mikrofoni i kufjeve të lojërave është një mikrofon i tërheqshëm që mbështet rrotullimin 360 gradë, i cili mund të arrijë komunikim zanor me efikasitet të lartë dhe me definicion të lartë. Kufjet janë të pajisura me një kontrollues që mund të rregullojë volumin dhe të ndezë/fikë mikrofonin me një buton.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Kufjet e lojrave të përshtatshme për PC PS4 PS5 Xbox One, Mikrofoni i tërheqshëm me anulim të rregullueshëm të zhurmës, Kufjet e lojës me tingull rrethues 7.1 dhe veshë të ndashëm të maceve rozë”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Kufje lojrash të përshtatshme për PC PS4 PS5 Xbox One, Mikrofon i tërheqshëm me anulim të rregullueshëm të zhurmës, Kufje lojrash me tingull rrethues 7.1 dhe veshë të ndashëm të maces rozë
Kufje lojrash të përshtatshme për PC PS4 PS5 Xbox One, Mikrofon i tërheqshëm me anulim të rregullueshëm të zhurmës, Kufje lojrash me tingull rrethues 7.1 dhe veshë të ndashëm të maces rozë

$49,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta