Kufje-Mikrofon-Kufje-Kufje me kabllo, Kufje LUDOS Nexus me kabllo dhe mikrofon, 5 vjet garanci, kufje me prizë, kufje muzikore me bas të fuqishëm, për celular Android, PC, tabletë

$13,97

Kategori: tag:

【COMFORT】 Nëse jeni duke kërkuar për një kufje me tela me mikrofon që ofron rehati, atëherë kufjet tona me tela janë perfekte. Kufjet në vesh ofrojnë një dizajn elegant, të rehatshëm, të qëndrueshëm dhe të lehtë. Kablloja është 130 cm, ideale për të gjitha llojet e situatave. Paketa jonë e kufjeve përfshin një palë mbështetëse silikoni për t'ju dhënë stabilitet ndërsa praktikoni sportin tuaj të preferuar. Harrojini kufjet tipike që ju bien nga veshët!
Përputhshmëria – Foleja universale e kufjeve është e përputhshme me shumicën e pajisjeve dixhitale falë folesë audio 3,5 mm, si telefonat celularë, PC, MAC, XBOX dhe PS; mbështet gjithashtu iPhone dhe telefonat inteligjentë të gjeneratës së re përmes Lightning ose përshtatësit microUSB (nuk përfshihet në paketë)
【Përdorueshmëria】 Sot është thelbësore të merrni pjesë në telefonata dhe videokonferenca. Për këtë arsye, ne kemi punuar shumë për t'ju ofruar një kufje me cilësi të shkëlqyer audio, si në hyrje ashtu edhe në dalje. Ato janë të optimizuara në mënyrë të përkryer në mënyrë që zëri juaj të tingëllojë i qartë dhe i qetë në thirrjet tuaja; Kanë reduktim të zhurmës. Ato ofrojnë volum të lartë falë dizajnit të përsosur të kufjeve me tela dhe një mikrofoni të ndjeshëm dhe preciz.
【QËNDRUESHMËRIA】Nëse jeni duke kërkuar për një produkt që përveç funksionalitetit dhe cilësisë së tij të mirë, është në gjendje të sigurojë qëndrueshmëri, atëherë me kufjet tona nuk do t'ju duhet të shqetësoheni për asgjë. Falë materialeve dhe prodhimit të tyre me cilësi të lartë, kufjet tona për PC do t'ju ofrojnë qëndrueshmërinë shtesë që po kërkoni. Kufje video-konferencash perfekte si për punë ashtu edhe për kohën tuaj të lirë.
Garancia 5-vjeçare, këshilla zëvendësimi, udhëzues për librin elektronik dhe këllëf i përfshirë: kufjet tona me kabllo të gjatë Nexus Pro vijnë me një garanci 5-vjeçare; Paketa përfshin një udhëzues ebook, një palë këshilla silikoni dhe një çantë mbajtëse.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton "Kufje-Mikrofon-Kufje-Kufje me kabllo, LUDOS Nexus me kabllo dhe mikrofon, 5 vjet garanci, kufje me prizë, kufje muzikore me bas të fuqishëm, për celular Android, PC, tabletë"

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Kufje-Mikrofon-Kufje-Kufje me kabllo, Kufje LUDOS Nexus me kabllo dhe mikrofon, 5 vjet garanci, kufje me prizë, kufje muzikore me bas të fuqishëm, për celular Android, PC, tabletë
Kufje-Mikrofon-Kufje-Kufje me kabllo, Kufje LUDOS Nexus me kabllo dhe mikrofon, 5 vjet garanci, kufje me prizë, kufje muzikore me bas të fuqishëm, për celular Android, PC, tabletë

$13,97

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta