Ofertat e teknologjisë

Kufje noti 3 GB IPX8 MP8 Bone Conduction

$38,13

Kategori: tag:

Porta magnetike e karikimit, mund ta përdorni për të shkarkuar të dhëna ose për të karikuar kufjet.
Koha e luajtjes së muzikës me bateri polimer 150 mAh të integruar 5-6 orë
Përmirësoni kufjet me përçueshmëri kockore me dizajn IPX8 të papërshkueshëm nga uji për not, zhytje ose aktivitete të tjera nënujore.
Mund të përdoret si një riprodhues muzikor MP3 falë kartës së memories së integruar 8 GB. Mbështet modalitetin e luajtjes Bluetooth dhe MP3.
Çipi Bluetooth 5.0 përshtatet për lojëra ose audio, efekt zanor stereo HIFI.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “#N/A/a Kufje noti 3GB IPX8 Riding MP8 Bone Conduction”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

Kufje noti 3 GB IPX8 MP8 Bone Conduction
Kufje noti 3 GB IPX8 MP8 Bone Conduction

$38,13

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta