Kufje për iPhone, Kufje me izolim të zhurmës suportojnë kontrollin e volumit të thirrjeve, kufje iPhone 13, të përputhshme me iPhone 13/13 Pro/12/11/XR/X/XS/8/8P/7P, Mbështet të gjithë sistemin iOS

$8,99

Kategori: tag:

✅ 【E lehtë për t'u përdorur】: Për kufjet e reja 2021, duhet të aktivizoni fillimisht Bluetooth-in e telefonit tuaj dhe më pas t'i lidhni kufjet me iPhone. Një dritare kërcyese do të shfaqet pas disa sekondash, klikoni në "Lidhu me iCloud". (Përdorimi i dytë do të lidhet automatikisht.)
✅【Cilësia e tingullit HiFi】: Kufjet ergonomike ultra të lehta në vesh, duke përdorur materiale të forta izoluese të zërit, mund të reduktojnë zhurmën e jashtme, stereo të pastër me bas të fuqishëm, në mënyrë që të shijoni plotësisht muzikën dhe të ofroni audio të përsosur.
✅ [Ndërrimi falas]: Kablloja e kufjeve ka një mikrofon dhe kontrollues të integruar. Me një buton me shumë funksione mund të përgjigjeni/fikni telefonin, të luani/të ndaloni, të kaloni dhe të luani thirrjet përmes kufjeve. Nuk ka nevojë të hiqni telefonin. Mikrofoni i integruar mundëson thirrje pa duar.
✅【Përputhshmëri e gjerë】: Përputhshmëri iPhone 7/7 Plus / 8/8 Plus / X / Xs / XS Max / XR / 11/11 Pro / 11 Pro Max / SE / 12 Mini / 12/12 Pro / 12 Pro Max/ 13/13Mini/13 Pro/13 Pro Max dhe pajisje të tjera Të pajtueshme me të gjitha sistemet IOS.
✅ [Shërbimet Profesionale]: Mos ngurroni të na kontaktoni nëse keni ndonjë pyetje. Shërbimi ynë ndaj klientit do t'ju kontaktojë brenda 24 orëve dhe do t'ju japë një rezultat të kënaqshëm.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Kufjet për iPhone, Kufjet me izolim të zhurmës suportojnë kontrollin e volumit të thirrjeve, kufjet iPhone 13, të pajtueshme me iPhone 13/13 Pro/12/11/XR/X/XS/8/8P/7P , Mbështet të gjithë sistemin iOS ”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Kufje për iPhone, Kufje me izolim të zhurmës suportojnë kontrollin e volumit të thirrjeve, kufje iPhone 13, të përputhshme me iPhone 13/13 Pro/12/11/XR/X/XS/8/8P/7P, Mbështet të gjithë sistemin iOS
Kufje për iPhone, Kufje me izolim të zhurmës suportojnë kontrollin e volumit të thirrjeve, kufje iPhone 13, të përputhshme me iPhone 13/13 Pro/12/11/XR/X/XS/8/8P/7P, Mbështet të gjithë sistemin iOS

$8,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta