Kufje pa tela, kufje FAMOO Bluetooth 5.2 HiFi me mikrofon, kufje pa tela me mini kufje karikimi 30 orësh, kufje të papërshkueshme nga uji IPX7 për vrapim sportiv (e bardhë)

$28,87

Kategori: tag:

Bluetooth 5.2 : Kufje Bluetooth me shpejtësi transmetimi 200% dhe distancë transmetimi 400% krahasuar me versionin 5.0, për lidhje më të shpejtë dhe më të qëndrueshme.
Tingujt Premium Stereo dhe Thirrjet HD: Drejtuesi i integruar i fuqishëm 13 mm do të rrisë basin me 43%. I pajisur me 4 mikrofon dhe algoritëm ENC, ai mund të zvogëlojë zhurmën gjatë telefonatave me 54%, ta bëjë thirrjen shumë më të lehtë dhe të dëgjojë më qartë.
Dizajni ultra i lehtë: Me peshë vetëm 3.3 g, këto kufje sportive me valë ofrojnë një përvojë të rehatshme të veshjes pa i rënduar veshët. Kutia e vogël e karikimit që përshtatet në çdo xhep.
Fuqia gjatë gjithë ditës: Me një ndërfaqe me karikim të shpejtë USB-C, kufjet me valë karikohen plotësisht në vetëm 1 orë. Shijo 5 orë me një karikim të vetëm, zgjat deri në 30 orë me kutinë e karikimit.
IPX7 i papërshkueshëm nga uji: Nano-veshja IPX7 mbron komponentët e brendshëm nga dëmtimet e shkaktuara nga lëngjet dhe djersa dhe zgjat jetën e kufjeve.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Kufje me valë, kufje stereo FAMOO Bluetooth 5.2 HiFi me mikrofon, kufje me valë me mini kufje karikimi 30 orë, kufje të papërshkueshme nga uji IPX7 për vrapim sportiv (e bardhë)”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Kufje pa tela, kufje FAMOO Bluetooth 5.2 HiFi me mikrofon, kufje pa tela me mini kufje karikimi 30 orësh, kufje të papërshkueshme nga uji IPX7 për vrapim sportiv (e bardhë)
Kufje pa tela, kufje FAMOO Bluetooth 5.2 HiFi me mikrofon, kufje pa tela me mini kufje karikimi 30 orësh, kufje të papërshkueshme nga uji IPX7 për vrapim sportiv (e bardhë)

$28,87

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta