Kauguo Kufje pa tela Kufje Bluetooth 5.1 me mikrofon HiFi Kontroll stereo me prekje IPX6 I papërshkueshëm nga uji Karikimi i shpejtë 30 orë USB-C për iPhone Huawei Xiaomi Samsung Android (E bardhë)

$29,99

Kategori: tag:

♬【Kufjet me valë Bluetooth 5.1】kauguo përdorin çipin Bluetooth 5.1, distanca e komunikimit është 4 herë më e gjatë se kufjet tradicionale, duke dëgjuar muzikë, duke parë video dhe duke luajtur lojëra më qetë, pa vonesë.
♬【IPX6 i papërshkueshëm nga uji】Kufjet sportive me valë kanë teknologji IPX6 të papërshkueshme nga uji që mbron nga shiu dhe spërkatjet e djersës, kështu që ju mund të vazhdoni të zhyteni në muzikën tuaj edhe kur bie shi ose jeni duke ushtruar fuqishëm.
♬【Tingulli HiFi Stereo】Kufjet Bluetooth përdorin diafragmë të përbërë 13 mm për të siguruar cilësi të pastër të zërit dhe për të shmangur shtrembërimin e zërit. Dizajni i mikrofonit të dyfishtë i bën telefonatat më të përshtatshme dhe të qarta.
♬【Kufjet me prekje inteligjente】Kufjet me prekje kanë shtuar zbulimin e prekjes, kështu që mund të ndërroni lirisht këngë, t'u përgjigjeni/refuzoni thirrjet dhe të telefononi asistentët zanorë me kufjet me prekje. Me peshë vetëm 5 gram, kufjet janë të lehta për t'u përdorur dhe shumë komode për t'u mbajtur.
♬【30 orë qëndrueshmëri】Kufjet Bluetooth me valë kanë jetëgjatësi baterie deri në 5 orë dhe ndarja e karikimit siguron 25 orë shtesë përdorimi, gjë që është shumë e rehatshme dhe e qëndrueshme dhe nuk ka nevojë të shqetësoheni për mungesën e energjisë kur del jashtë

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Kauguo Wireless Helmeta Bluetooth 5.1 me Mikrofon HiFi Stereo Touch Control IPX6 Karikim i shpejtë 30 orë USB-C për iPhone Huawei Xiaomi Samsung Android (E bardhë)”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Kauguo Kufje pa tela Kufje Bluetooth 5.1 me mikrofon HiFi Kontroll stereo me prekje IPX6 I papërshkueshëm nga uji Karikimi i shpejtë 30 orë USB-C për iPhone Huawei Xiaomi Samsung Android (E bardhë)
Kauguo Kufje pa tela Kufje Bluetooth 5.1 me mikrofon HiFi Kontroll stereo me prekje IPX6 I papërshkueshëm nga uji Karikimi i shpejtë 30 orë USB-C për iPhone Huawei Xiaomi Samsung Android (E bardhë)

$29,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta