Kufje sportive pa tel, kufje sportive Bluetooth 5.1 IPX7 kufje pa tel të papërshkueshëm nga uji me mikrofon 48H stereo anulimi i zhurmës brenda veshit / kufje sportive-2022 të përditësuar

Teknologjia e avancuar Bluetooth 5.1 dhe çiftimi i shpejtë automatik: Këto kufje me valë përdorin teknologjinë më të avancuar Bluetooth 5.1 për të siguruar një lidhje më të qëndrueshme, vonesë më të ulët dhe konsum më të ulët të energjisë gjatë transmetimit të të dhënave me një gamë të marrjes së sinjalit deri në 20 metra. Thjesht hiqni kufjet Bluetooth nga kutia e karikimit, ato do të rilidhen automatikisht me pajisjen e fundit të lidhur, është i përshtatshëm dhe i shpejtë, pa pritje.
Sound Stereo HiFi & CVC 8.0 Zhdukja e zhurmës: Drejtuesit dinamikë të përmirësuar 10 mm të kufjeve me valë Bluetooth japin tingull akustik stereo me besueshmëri të lartë, duke ju lejuar të shijoni tingull të pastër, bas të fuqishëm dhe trefish të mprehtë. Teknologjia e reduktimit të zhurmës CVC 8.0 mundëson kufjet me valë Bluetooth të filtrojnë në mënyrë efektive zhurmën e jashtme. ju lejojnë të shijoni muzikë me cilësi të lartë në sport dhe udhëtime.
Kufjet me grep për veshët dhe IPX7 të papërshkueshëm nga uji: Kufjet sportive me bluetooth adoptojnë një dizajn inovativ të fiksimit të veshit për të eliminuar shqetësimin e rënies gjatë stërvitjes, duke i mbajtur kufjet sportive të sigurta dhe më të rehatshme për t'u mbajtur. Me teknologjinë IPX7 të papërshkueshëm nga uji, ai mund të mbrojë kufjet tuaja sportive me valë nga djersa dhe shiu gjatë sporteve të rënda. E përkryer për vrapim, vrapim, joga, palestër, udhëtime, etj.
Powerbank dhe 48 orë lojë: Kufjet sportive me valë ofrojnë deri në 8 orë përdorim me një karikim të vetëm, plus kutinë e karikimit për një total prej 48 orësh përdorim. Kufjet Bluetooth me funksionin e ekranit LED të baterisë, mund të kontrolloni lehtësisht nivelin e baterisë. Kutia e karikimit të kufjeve me valë mund të përdoret si karikim i bankës së energjisë kur telefonit inteligjent i mbaron energjia. Ushtroni me helmetat inhalatore, shijoni udhëtimin tuaj fizik.
Përputhshmëria me prekje inteligjente dhe e gjerë: Dy kufje të veçanta në vesh që mund të lidhen me valë për të formuar tingull rrethues, përveç kësaj, tapat e veshit mund të përdoren veçmas. Dizajn i zgjuar me prekje, nuk ka nevojë të shtypni butonin, më i thjeshtë dhe më i ndjeshëm. Mund të zgjidhni këngën e fundit/tjetër, t'i përgjigjeni/refuzoni thirrjen ose të aktivizoni Siri, etj. Për sa kohë që pajisja juaj ka Bluetooth, mund ta lidhni dhe ta përdorni.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Kufje sportive pa tela, kufje sportive Bluetooth 5.1 IPX7 kufje pa tel të papërshkueshëm nga uji me Mic 48H kufje stereo për anulimin e zhurmës në vesh që funksionojnë/Përditësuar Sport-2022”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Kufje sportive pa tel, kufje sportive Bluetooth 5.1 IPX7 kufje pa tel të papërshkueshëm nga uji me mikrofon 48H stereo anulimi i zhurmës brenda veshit / kufje sportive-2022 të përditësuar
Kufje sportive pa tel, kufje sportive Bluetooth 5.1 IPX7 kufje pa tel të papërshkueshëm nga uji me mikrofon 48H stereo anulimi i zhurmës brenda veshit / kufje sportive-2022 të përditësuar

$28,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta