Kufje sportive me valë, kufje sportive Bluetooth 5.1 IP7 Kufje pa tel të papërshkueshëm nga uji me mikrofon, kufje me kontroll me prekje, kufje për funksionim në vesh, stereo hi-fi, luajtje 40 orë

$18,69

Kategori: tag:

Dizajni i rehatshëm i kapëseve sportive: Kufjet sportive përdorin kapëse veshësh inovative të ndashme dhe dizajn ergonomik për t'u siguruar që të qëndroni të rehatshëm dhe të qëndrueshëm kur bëni sport, vrap dhe aktivitete të tjera në natyrë, pa u shqetësuar se kufjet i bien me valë sportive. Në të njëjtën kohë, është i pajisur edhe me 3 palë tapa rezervë (L/M/S) që ju të zgjidhni dhe të merrni ndjesinë më të përshtatshme.
Bluetooth 5.1 & Çiftimi i shpejtë: Kufjet Bluetooth me valë përdorin çipin dhe teknologjinë më të re Bluetooth 5.1, mund të ofrohet një lidhje më e qartë dhe më e shpejtë. Merrni 2 kufje nga kutia e karikimit, kufjet bluetooth do të përputhen automatikisht me pajisjen inteligjente pas lidhjes së parë. Hiqni qafe kordonin, kënaquni me valë të vërtetë. Duhen vetëm disa sekonda për të hyrë në botën e muzikës melodioze.
Cilësia e tingullit stereo HiFi: kufjet me valë HiFi mund të dëgjojnë sfond të pasur dhe të vërtetë të basit, tenor kaq melodioz, treshe të gdhendura në mënyrë të shkëlqyer. Teknologjia më e fundit e anulimit të zhurmës cvc8.0 ofron tingull të balancuar dhe natyral dhe kufjet me valë mund t'ju sjellin një përvojë të qartë telefonate. Kështu që mund të përqendroheni më shumë në muzikën që doni dhe të qëndroni të fokusuar në punë.
Koha e luajtjes 40H dhe Kontrolli i zgjuar me prekje: Kufjet bluetooth përdorin deri në 6-8 orë përdorim normal, me një karikim të vetëm dhe e rrisin atë në 40 orë kohë luajtjeje me kutinë kompakte të karikimit 400mah. Me teknologjinë e kontrollit me prekje dhe sensorin e prekjes me ndjeshmëri të lartë, ju mund t'u përgjigjeni telefonatave, të mbyllni telefonin, të luani/ndaloni muzikën, të rregulloni volumin, të ndërroni këngët dhe të aktivizoni Siri vetëm me një prekje të kufjeve tuaja.
Përputhshmëria e papërshkueshme nga uji dhe e gjerë IP7: Helmetat sportive të vrapimit janë bërë me standardin e papërshkueshëm nga uji Ip7, ato mund t'i rezistojnë lehtësisht djersës dhe shiut dhe nuk keni pse të shqetësoheni edhe nëse bie shi. Këto kufje me bluetooth janë të pajtueshme me telefonat inteligjentë që përdorin iOS 9.0 / Android 4.4 ose më lart, dhe Bluetooth 4.0 ose më lart të gjitha pajisjet Bluetooth, si telefonat celularë, tabletët, PC-të, laptopët, etj.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Kufje sportive me valë, kufje sportive Bluetooth 5.1, kufje pa tel IP7 të papërshkueshëm nga uji me mikrofon, kufje me kontroll me prekje në vesh, stereo hi-fi, luajtje 40 orë”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Kufje sportive me valë, kufje sportive Bluetooth 5.1 IP7 Kufje pa tel të papërshkueshëm nga uji me mikrofon, kufje me kontroll me prekje, kufje për funksionim në vesh, stereo hi-fi, luajtje 40 orë
Kufje sportive me valë, kufje sportive Bluetooth 5.1 IP7 Kufje pa tel të papërshkueshëm nga uji me mikrofon, kufje me kontroll me prekje, kufje për funksionim në vesh, stereo hi-fi, luajtje 40 orë

$18,69

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta