Kufje sportive me valë, kufje Bluetooth 5.1 stereo për reduktimin e zhurmës, kufje pa tel IP7 të papërshkueshëm nga uji, kufje me funksion në vesh me ekran LED me karikim të shpejtë të mikrofonit USB-C

Bluetooth 5.1 dhe çiftimi automatik: Kufjet me valë përdorin çipin Bluetooth 5.1, i cili ka përputhshmëri dhe stabilitet të shkëlqyeshëm. Shpejtësi më e shpejtë e lidhjes, muzikë më e qartë dhe përvojë më e qetë e telefonatave. Kufjet Bluetooth që lidhen automatikisht me pajisjen e fundit të çiftuar kur hapni kutinë e karikimit, ju sjellin shpejt në botën e muzikës.
48 orë kohë luajtjeje dhe ekrani i energjisë LED: Kufjet me valë ofrojnë deri në 6 orë përdorim me një karikim të vetëm, plus kutinë e karikimit për një total prej 48 orësh përdorim. Kufjet Bluetooth me valë kanë funksionin e ekranit të energjisë LED, i cili mund të kontrollojë lehtësisht fuqinë nga 1 ~ 100%. Përveç kësaj, karikimi i shpejtë i USB-C do të lehtësojë aktivitetin tuaj në lëvizje dhe në udhëtim.
Sound Stereo HiFi & CVC 8.0 Zhdukja e zhurmës: Kufjet Bluetooth me valë përdorin një njësi altoparlanti profesional 10 mm që jep tingull vërtet natyral dhe autentik dhe performancë të fuqishme basi. Me algoritmin tonë Environmental Noise Cancellation (ENC), zhurma rrethuese zvogëlohet, kështu që ju mund të dëgjoni qartë gjatë një telefonate, edhe në mjedise me zhurmë.
Dizajni ergonomik dhe IP7 i papërshkueshëm nga uji: Kufjet sportive pa tela adoptojnë dizajn ergonomik, në mënyrë që kufja të përshtatet rehat në veshin tuaj gjatë stërvitjes dhe vrapimit dhe parandalon rënien e kufjeve sportive. Predha e mbyllur dhe nano-veshja e brendshme mund të heqin lehtësisht djersën dhe shiun, gjë që i bën kufjet shumë të përshtatshme për sporte në natyrë dhe ushtrime afatgjata.
Kontrolli i zgjuar me prekje dhe përputhshmëria e gjerë: Dizajni inteligjent me prekje, pa nevojë të shtypni butonin, është më i thjeshtë dhe më i ndjeshëm. Luajtja/pauza e muzikës, kontrolli i volumit, aktivizimi i Siri, përgjigjja/përfundimi i telefonatës ose funksione të tjera duke prekur lehtësisht kufjet Bluetooth. Kufjet sportive me valë funksionojnë në mënyrë të përsosur me shumicën e pajisjeve të aktivizuara me Bluetooth, të tilla si telefonat inteligjentë, tabletët, PC Windows, iOS ose Android.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Kufje sportive me valë, kufje me Bluetooth 5.1 për reduktimin e zhurmës, kufje me valë IP7 të papërshkueshme nga uji, kufje me mikrofon me karikim të shpejtë USB-C LED”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Kufje sportive me valë, kufje Bluetooth 5.1 stereo për reduktimin e zhurmës, kufje pa tel IP7 të papërshkueshëm nga uji, kufje me funksion në vesh me ekran LED me karikim të shpejtë të mikrofonit USB-C
Kufje sportive me valë, kufje Bluetooth 5.1 stereo për reduktimin e zhurmës, kufje pa tel IP7 të papërshkueshëm nga uji, kufje me funksion në vesh me ekran LED me karikim të shpejtë të mikrofonit USB-C

$24,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta