Apple EarPods me fole 3,5 mm

$16,99

Kategori: tag:

Projektuar nga Apple
Bas më i thellë, më i nuancuar
Mbrojtje më e madhe nga uji dhe djersa
Kontrolloni muzikën dhe riprodhimin e videos
Përgjigjuni dhe mbyllni telefonatat

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Apple EarPods me prizë 3,5 mm”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Apple EarPods me fole 3,5 mm
Apple EarPods me fole 3,5 mm

$16,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta