Kuti 4G, Modem SIM KuWFi 4g me fole për kartën SIM, Shpejtësia e transferimit të ruterit SIM WiFi me valë deri në 300 Mbps me 4 antena WiFi Mbështetje B1/B3/B7/B8/B20

【Ruteri C910 4g LTE】C910 është një modem 4G me funksionin e kthimit të 4G në një pikë të nxehtë WiFi. Lidheni një kartë SIM 4g për të shijuar internetin me shpejtësi të lartë (pa kartë SIM). Mund të lidhen deri në 32 përdorues. Shijo rrjetin 4g në çdo kohë, kudo
【4G Router】4G WiFi CAT4 mbështet brezat e frekuencave të kartës SIM në shumicën e vendeve evropiane. Brezi i frekuencës: 4G LTE FDD: B1/B3/B7/B8/B20 (2100/1800/2600/900/800MHZ); 4G LTE FDD: B38/B39/B40/B41 (2600/1900/2300Z/2); 3G WCDMA: B1/B8 (2100/900 MHZ). Përpara se të blini një ruter, ju lutemi konfirmoni nëse brezi i frekuencave të kartës SIM është i pajtueshëm për të shmangur gabimet.
【Shfletim në ueb me shpejtësi të lartë】Shpejtësia e shkarkimit deri në 150 Mbps, shpejtësia e ngarkimit deri në 50 Mbps, shpejtësia e transferimit deri në 300 Mbps. Me antenë jo të shkëputshme me performancë të lartë 4*2dBi, transmetimi i të dhënave në rrjet është më i shpejtë, veçanërisht i përshtatshëm për shikimin e videove në internet , lojëra, transmetim të drejtpërdrejtë, etj.
【Si të përdorni】Edhe nëse karta SIM është e përputhshme me C910, ajo nuk është domosdoshmërisht në prizë dhe luaj, mund t'ju duhet të çaktivizoni PIN-in e kartës SIM dhe të ndryshoni APN-në. Rreth APN-së: APN-në e kartës SIM mund ta gjeni në faqen zyrtare të internetit ose në telefonin celular të operatorit tuaj. Përpara se të vendosni kartën SIM, sigurohuni që karta juaj SIM të jetë e aktivizuar. Shërbimet roaming dhe IoT dhe kartat SIM virtuale nuk mbështeten.
【Shërbimi ndaj klientit】Për 30 ditë pas datës së blerjes, kthejeni produktin tuaj KuWFi të padëmtuar dhe merrni një rimbursim të plotë për ÇDO arsye. Garanci 12-mujore për çështje të lidhura me cilësinë Për 12 muaj pas datës së blerjes. blerje. Ne kujdesemi për të gjitha çështjet që lidhen me cilësinë me një ZËVENDËSIM OSE RIMBENDIM TË PLOTË.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Box 4G, KuWFi Modem 4g SIM me fole për kartën SIM, shpejtësi transferimi me ruter WiFi SIM deri në 300mbps me 4 antena WiFi Mbështetje B1/B3/B7/B8/B20”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Kuti 4G, Modem SIM KuWFi 4g me fole për kartën SIM, Shpejtësia e transferimit të ruterit SIM WiFi me valë deri në 300 Mbps me 4 antena WiFi Mbështetje B1/B3/B7/B8/B20
Kuti 4G, Modem SIM KuWFi 4g me fole për kartën SIM, Shpejtësia e transferimit të ruterit SIM WiFi me valë deri në 300 Mbps me 4 antena WiFi Mbështetje B1/B3/B7/B8/B20

$57,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta