Këllëf Forefront Case për Kobo Nia - Kasë e lehtë Kobo Nia - Blu e çelët - Mbulesë e hollë mbrojtëse e lehtë Kobo Nia me funksion bllokimi/zhbllokimi automatik, dizajn rrokullisjeje

Rasti Kobo Nia – Projektuar për Kobo Nia, numri i modelit: VETËM N306. Ky rast NUK përshtatet me asnjë rast tjetër Kobo eReader.
Materialet premium Kobo Nia Case 2020 – E bërë me materialet më të cilësisë më të lartë: lëkurë artificiale me pamje të jashtme me ngjyra të zgjeruara, të brendshme që nuk rrëshqiten dhe rezistojnë ndaj pluhurit, si dhe sipërfaqe të fortë polikarbonate
Kasë e hollë dhe e lehtë Kobo Nia - Peshon vetëm 120 g, me një sipërfaqe të fortë polikarbonate që mbron Kobo Nia-n tuaj nga goditjet dhe rëniet
Funksioni inteligjent i kyçjes/zhbllokimit automatik – Mbyllja e kapakut të përparmë të kutisë Kobo Nia e vendos lexuesin në modalitetin e gatishmërisë, duke zgjatur jetën e baterisë
Mbulesa e përparme magnetike – Magnetet në pjesën e përparme të kutisë Kobo Nia 2020 kur e përdorni në dorë

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Këllëf Forefront Case për Kobo Nia – Kasë e lehtë Kobo Nia – Blu e lehtë – Mbulesë e lehtë dhe e hollë mbrojtëse Kobo Nia me funksion bllokimi/zhbllokimi automatik, dizajn rrokullisje”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Këllëf Forefront Case për Kobo Nia - Kasë e lehtë Kobo Nia - Blu e çelët - Mbulesë e hollë mbrojtëse e lehtë Kobo Nia me funksion bllokimi/zhbllokimi automatik, dizajn rrokullisjeje
Këllëf Forefront Case për Kobo Nia - Kasë e lehtë Kobo Nia - Blu e çelët - Mbulesë e hollë mbrojtëse e lehtë Kobo Nia me funksion bllokimi/zhbllokimi automatik, dizajn rrokullisjeje

$12,85

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta