Mbulesa e kwmobile e përputhshme me Kobo Aura H2O Edition 1 - Mbulesa e librave elektronike me flap - Fairy and Butterflies

PATAKTUESHMËRIA: E përputhshme me Kobo Aura H2O Edition 1.
KAPAKU SMART: Mbulesa ka funksionin Auto Sleep (vetëm për pajisjet e përputhshme) që do t'ju ndihmojë të kurseni baterinë, domethënë kur të hapni kapakun do të aktivizohet dhe kur ta mbyllni do të fiket.
KAPAKU MAGNETIK: Ky mbrojtës me kapak dhe mbyllje magnetike ju lejon të mbyllni me lehtësi e-librin tuaj. Ekrani i lexuesit tuaj elektronik do të mbetet i mbrojtur kur nuk e përdorni.
LËKURË SINTETIKE: Kutia e librit përmban një dizajn të fortë plastik brenda. Nga ana e jashtme është prej lëkure sintetike në mënyrë që të keni mbrojtje shtesë kundër goditjeve dhe të jeni të butë në prekje.
PAMJE MË MIRË: Mbështetja lejon që pajisja juaj të mbështetet për një pamje më të mirë të skedarëve tuaj të medias. Përveç kësaj, falë kësaj mbështetjeje, celulari nuk do të rrëshqasë.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Kapallë për kwmobile e pajtueshme me Kobo Aura H2O Edition 1 – Mbulesa e librave elektronikë me flap – Fairy and Butterflies”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Mbulesa e kwmobile e përputhshme me Kobo Aura H2O Edition 1 - Mbulesa e librave elektronike me flap - Fairy and Butterflies
Mbulesa e kwmobile e përputhshme me Kobo Aura H2O Edition 1 - Mbulesa e librave elektronike me flap - Fairy and Butterflies

$15,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta