Ruter KuWFi 4G SIM, Router 4G LTE 150 Mbps WiFi WiFi 300 Mbps (Cat4), Antena të Jashtme të Dyfishta, Port LAN/WAN Ethernet, i pajtueshëm me operatorët kryesorë të SIM

【Ruteri ultra i shpejtë 4G LTE Cat4 SIM】CPE902 është një ruter 4G LTE i përshtatshëm për industrinë e shtëpisë/zyrës, është i lehtë për t'u lidhur dhe i lehtë për t'u mbajtur. Mund të sigurojë një rrjet me shpejtësi të lartë për 10-20 përdorues njëkohësisht. gjithçka që duhet të bëni është të futni kartën SIM, më pas mund të shijoni WiFi me miqtë tuaj me këtë ruter portativ 4G LTE. Lidhni WiFi dhe ndajeni rrjetin me familjen dhe miqtë tuaj në mënyrë të sigurtë në hotele ose vende të tjera publike.
【Rrjeti i rrjetit 4G】 Ruteri wifi sim CPE902 është i pajtueshëm me brezat e frekuencës së kartës SIM në shumicën e vendeve evropiane. Brezat e frekuencës: 4G FDD-LTE 4G LTE FDD B1 / B3 / B7 / B8 / B20. Ju lutemi, konfirmoni nëse brezi i frekuencave të kartës suaj SIM është i pajtueshëm me të përpara se të blini një ruter.
【Karakteristikat kryesore Performanca】 Shpejtësia e shkarkimit të tij është deri në 150 Mbps, shpejtësia e ngarkimit është deri në 50 Mbps dhe shpejtësia e transmetimit me valë është 300 Mbps. Ka 2 antena me performancë të lartë, të pajisura me ndërfaqe 1*LAN dhe 1* slot për kartën SIM, paketa furnizohet me një furnizim me energji 12V 1A. Temperatura e funksionimit: -10℃~40℃ për ruajtje: -40℃~70℃ për punë
【SI TË PËRDORNI】Edhe nëse karta juaj SIM mbështet CPE902, nuk është domosdoshmërisht plug and play, mbase duhet të çaktivizoni kodin PIN të kartës SIM dhe të modifikoni APN. Sigurohuni që karta SIM është e aktivizuar, nuk mbështet shërbimin roaming dhe kartën SIM virtuale dhe kartën SIM IoT; Në zonat rurale nuk mbulonte një sinjal të mirë pasi u shkëput, kjo është normale.
【Shërbimi i klientit】 Për 30 ditë pas datës së blerjes, kthejeni produktin tuaj KuWFi të padëmtuar për një rimbursim të plotë për ÇDO arsye. Garanci 12-mujore për çështje të lidhura me cilësinë Për 12 muaj pas datës së blerjes. Ne kujdesemi për të gjitha çështjet që lidhen me cilësinë me një ZËVENDËSIM OSE RIMBENDIM TË PLOTË. Nëse nuk dini si ta konfiguroni, ju lutemi shikoni videon në YouTube: https://youtu.be/Eas5Qn-tJSA

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Ruter SIM KuWFi 4G, Router 4G LTE 150 Mbps WiFi WiFi 300 Mbps (Cat4), Antena të Jashtme të Dyfishta, Port Ethernet LAN/WAN, i pajtueshëm me operatorët kryesorë të kartës SIM”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Ruter KuWFi 4G SIM, Router 4G LTE 150 Mbps WiFi WiFi 300 Mbps (Cat4), Antena të Jashtme të Dyfishta, Port LAN/WAN Ethernet, i pajtueshëm me operatorët kryesorë të SIM
Ruter KuWFi 4G SIM, Router 4G LTE 150 Mbps WiFi WiFi 300 Mbps (Cat4), Antena të Jashtme të Dyfishta, Port LAN/WAN Ethernet, i pajtueshëm me operatorët kryesorë të SIM

$50,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta