Hama Fancy – Flash Memory Stick (128 GB, USB 2.0), E zezë dhe e argjendtë

$9,55

Kategori: tag:

Pajisja ruajtëse e lëvizshme që mund të fshihet aq shpesh sa të nevojitet për kapacitet shtesë të ruajtjes
Funksioni LED i ekranit ofron informacion mbi statusin e lidhjes
USB Stick i bërë nga alumini i krehur me një lak, për shembull, për ta lidhur atë në një zinxhir çelësash
Me kapak mbyllës
I përshtatshëm për pajisjet me ndërfaqe USB

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Hama Fancy – Flash Memory Stick (128 GB, USB 2.0), E zezë dhe e argjendtë”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Hama Fancy – Flash Memory Stick (128 GB, USB 2.0), E zezë dhe e argjendtë
Hama Fancy – Flash Memory Stick (128 GB, USB 2.0), E zezë dhe e argjendtë

$9,55

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta