lego ninjago hija e roninës

$11,10

Lloji i produktit: Lojë video
Platforma e lojës: PlayStation Vita
Lojtarët duhet të ndihmojnë ninjat që të rikuperojnë fuqitë e tyre të kujtesës
Loja është për pajisje celulare
Luftoni nëpër mjedise ikonë nga seria televizive LEGO Ninjago

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “LEGO Ninjago: Shadow Of Ronin”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

lego ninjago hija e roninës
lego ninjago hija e roninës

$11,10

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta