LEGO Star Wars: The Skywalker Saga – PlayStation 4

$44,99

Galaktika është e jotja në LEGO Star Wars: The Skywalker Saga; Në këtë lojë të re video, lojtarët do të përjetojnë momente të paharrueshme dhe aksion të pandërprerë nga të nëntë filmat e Skywalker Saga, të gjitha të treguara me humor të veçantë LEGO.
Eksploroni Sagën në çdo Rendi: Lojtarët mund të gërmojnë në Sagën Skywalker dhe të hyjnë në cilindo nga nëntë filmat që nga fillimi, në çdo mënyrë që ata preferojnë; mund të drejtojë se si dhe ku të luajë
Qeshni me zë të lartë me humorin LEGO: Të gjitha momentet e paharrueshme nga e gjithë saga ritregohen me humor gazmor LEGO.
Luaj si heronj dhe zuzar ikonë: Ka qindra personazhe të luajtshëm nga e gjithë galaktika dhe nga çdo epokë e sagës. Lojtarët mund të luajnë si Luke Skywalker, Rey, Obi-Wan Kenobi, Finn, BB-8 dhe më shumë, ose të bashkohen me anën e errët si Darth Vader, Perandori Palpatine, Kylo Ren dhe më shumë.
Zbuloni vendndodhjet legjendare – Lojtarët mund të vizitojnë vendndodhje nga filmat e tyre të preferuar Star Wars, duke përfshirë shkretëtirën e Geonosis, kënetat e Dagobah dhe fushat me dëborë të Starkiller Base; ata do të jenë në gjendje të udhëtojnë nëpër hapësirë ​​dhe të rivizitojnë çdo planet në çdo kohë; Zonat e mëdha qendrore të bazuara në vendndodhje të paharrueshme nga filmat do të ofrojnë kërkime argëtuese dhe shumë më tepër për të eksploruar
Përvoja të fuqishme të lojtarëve: Lojtarët mund të luajnë si ana e lehtë ose e errët e Forcës, duke zotëruar luftën dhe duke marrë kontrollin e anijeve dhe automjeteve për të aventuruar nëpër galaktikë
Për të gjithë familjen: kjo përvojë imagjinative dhe argëtuese e lojës LEGO është e përshtatshme për fëmijët e të gjitha moshave; është një portë për në galaktikën e Star Wars, e lehtë për lojtarët e rinj për të mësuar dhe shijuar, dhe mjaft e thellë për të argëtuar të gjithë

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “LEGO Star Wars: The Skywalker Saga – PlayStation 4”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga – PlayStation 4
LEGO Star Wars: The Skywalker Saga – PlayStation 4

$44,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta