Lenovo M10 FHD Plus – Tabletë 10.3″ Full HD/IPS (MediaTek Helio P22T, 4 GB RAM, 64 GB e zgjerueshme deri në 256 GB, Android 9, Wifi + Bluetooth 5.0) argjend (Iron Grey)

$177,53

Kategori: tag:

Ekran SD 10.3 inç (1920×1200) TDDI 330 nits
MediaTek Helio P22T (8C, 8x A53 @2.3GHz)
4 GB RAM i ngjitur
64 GB hapësirë ​​ruajtëse e zgjerueshme deri në 256 GB
Sistemi Operativ Android 9.0

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Tableti Lenovo M10 FHD Plus – 10.3″ Full HD/IPS (MediaTek Helio P22T, 4 GB RAM, 64 GB i zgjerueshëm deri në 256 GB, Android 9, Wifi + Bluetooth 5.0) argjend (Iron Grey)”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Lenovo M10 FHD Plus – Tabletë 10.3″ Full HD/IPS (MediaTek Helio P22T, 4 GB RAM, 64 GB e zgjerueshme deri në 256 GB, Android 9, Wifi + Bluetooth 5.0) argjend (Iron Grey)
Lenovo M10 FHD Plus – Tabletë 10.3″ Full HD/IPS (MediaTek Helio P22T, 4 GB RAM, 64 GB e zgjerueshme deri në 256 GB, Android 9, Wifi + Bluetooth 5.0) argjend (Iron Grey)

$177,53

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta