Lenovo Smart Tab M10 FHD Plus (gjenerata e dytë) me Alexa të integruar – 2″ FullHD (MediaTek Helio P10.3T, 22 GB RAM, 4 GB e zgjerueshme deri në 64 TB, 1 altoparlantë, WiFi+Bluetooth, Android 2 Pie) – Gri Platinum

-% 99

$21.999,00 $175,00

Kategori: tag:

Pajisjet e integruara Alexa ju lejojnë të lidheni menjëherë me Alexa për të luajtur muzikë, për të kontrolluar shtëpinë tuaj inteligjente, për të marrë informacione, lajme, motin dhe më shumë me zërin tuaj
Procesori MediaTek Helio P22T për të përfituar sa më shumë nga tableti juaj
Hapësirë ​​ruajtëse e madhe 64 GB eMMC e zgjerueshme deri në 256 GB
4 GB RAM i bashkuar për të shmangur ngadalësimet
Altoparlantët e dyfishtë në pjesën e përparme me Dolby Atmos ofrojnë një përvojë gjithëpërfshirëse audio kinematografike
Lenovo Smart Tab M10 FHD Plus ka një shasi tërësisht metalike dhe është i lëmuar, ndërsa raporti sipërfaqe ndaj ekranit është pothuajse 90%; dizajn i lartë që të gjithë anëtarët e familjes do të duan të veshin
Ekran me prekje 10.3 inç FullHD, 1920×1200 piksele, TDDI, 330 nits; kornizat e ngushta në të katër anët ofrojnë një raport ekrani 90%. Përveç kësaj, ai ka një kënd të gjerë shikimi, i cili ofron imazhe vizuale perfekte dhe një mbulesë të hollë luksoze të plotë metalike.
Alexa Smart Dock i integruar; Lidheni tabletin tuaj me Smart Dock me Alexa të integruar për të karikuar tabletin tuaj dhe për të bërë pyetje Alexa. Dëgjoni libra audio, blini në Amazon, kontrolloni shtëpinë tuaj dhe shumë më tepër.
Procesor MediaTek Helio P22T me tetë bërthama me një frekuencë kryesore deri në 2.3 GHz
4 GB RAM LPDDR4x e ngjitur; ju lejon të kryeni shumë detyra në të njëjtën kohë pa problem
64 GB hapësirë ​​ruajtëse eMMC e zgjerueshme përmes kartës micro SD deri në 1 TB
Sistemi operativ: Android 9 Pie
Lidhshmëria: WiFi 5 (1×1 802.11a/b/g/n/ac) dhe Bluetooth 5.0
Kamera: e përparme 5 MP; 8 MP e pasme
Altoparlantët (2) të optimizuar me Dolby Atmos: Ofrojnë tingull të pastër kristal kur jeni duke parë video ose duke transmetuar muzikë.
Lenovo Elite: Në rast se produkti juaj pëson një defekt teknik, ne jo vetëm që e riparojmë atë, por do të rimbursojmë edhe çmimin e blerjes së pajisjes. Rimbursimi është i kufizuar në 1000 € për laptopë dhe 300 € për tabletë nëse produkti ka një defekt teknik dhe riparohet nga një qendër riparimi e autorizuar e Lenovo midis 30 dhe 365 ditësh pas datës së blerjes.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Lenovo Smart Tab M10 FHD Plus (Gjenerata e dytë) me Alexa të integruar – 2″ FullHD (MediaTek Helio P10.3T, 22 GB RAM, 4 GB e zgjerueshme deri në 64 TB, 1 altoparlantë, WiFi+Bluetooth, Android 2 Pie) – Gri platin”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Lenovo Smart Tab M10 FHD Plus (gjenerata e dytë) me Alexa të integruar – 2″ FullHD (MediaTek Helio P10.3T, 22 GB RAM, 4 GB e zgjerueshme deri në 64 TB, 1 altoparlantë, WiFi+Bluetooth, Android 2 Pie) – Gri Platinum
Lenovo Smart Tab M10 FHD Plus (gjenerata e dytë) me Alexa të integruar – 2″ FullHD (MediaTek Helio P10.3T, 22 GB RAM, 4 GB e zgjerueshme deri në 64 TB, 1 altoparlantë, WiFi+Bluetooth, Android 2 Pie) – Gri Platinum

$21.999,00 $175,00

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta