Ofertat e teknologjisë

Lenovo Tab M8 HD (gjenerata e dytë) – Tabletë HD 2″ (MediaTek Helio A8, 22 GB RAM, 2 GB e zgjerueshme deri në 32 TB, 2 altoparlant, WiFi + Bluetooth, Android 1 Pie) – Gri e errët

$180,91

Kategori: tag:

Gjenerata e dytë Tab M8 përmban një ekran me prekje IPS HD që përdor 2% të sipërfaqes së tabletit për imazhe të përsosura.
Procesor MediaTek Helio A22 me katër bërthama me një frekuencë kryesore deri në 2.0 GHz
2 GB RAM LPDDR3 e salduar; ju lejon të kryeni shumë detyra në të njëjtën kohë pa problem
32 GB hapësirë ​​ruajtëse (eMCP, eMMC) e zgjerueshme përmes kartës micro SD deri në 2 TB
Karta grafike e integruar IMG PowerVR GPU e klasit GE
Sistemi operativ: Android 9 Pie
Lidhshmëria: WiFi 5 (11a/b/g/n/ac, 1×1) dhe Bluetooth 5.0
Altoparlanti (1) i optimizuar me Dolby Atmos: Ofron tingull të pastër kristal kur jeni duke parë video ose duke transmetuar muzikë.
Kamera e përparme 2 MP; 8MP e pasme
Lenovo Elite: Në rast se produkti juaj pëson një defekt teknik, ne jo vetëm që e riparojmë atë, por do të rimbursojmë edhe çmimin e blerjes së pajisjes. Rimbursimi është i kufizuar në 1000 € për laptopë dhe 300 € për tabletë nëse produkti ka një defekt teknik dhe riparohet nga një qendër riparimi e autorizuar e Lenovo midis 30 dhe 365 ditësh pas datës së blerjes.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Lenovo Tab M8 HD (General 2) – Tabletë HD 8″ (MediaTek Helio A22, 2 GB RAM, 32 GB e zgjerueshme deri në 2 TB, 1 altoparlant, WiFi + Bluetooth, Android 9 Pie) – Gri e errët "

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

Lenovo Tab M8 HD (gjenerata e dytë) – Tabletë HD 2″ (MediaTek Helio A8, 22 GB RAM, 2 GB e zgjerueshme deri në 32 TB, 2 altoparlant, WiFi + Bluetooth, Android 1 Pie) – Gri e errët
Lenovo Tab M8 HD (gjenerata e dytë) – Tabletë HD 2″ (MediaTek Helio A8, 22 GB RAM, 2 GB e zgjerueshme deri në 32 TB, 2 altoparlant, WiFi + Bluetooth, Android 1 Pie) – Gri e errët

$180,91

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta